Як додати мережне підключення.

Зазвичай мережеве підключення створюється автоматом, наприклад, при інсталяції драйверів для мережевої карти. Якщо установка пішла некоректно або потрібно створити нове підключення для доступу до інтернету або іншому ПК, зробити це потрібно вручну.
Інструкція
1
Зайдіть для цього в операційну систему. Якщо ви працюєте в ОС Windows, зайдіть в меню «Пуск», виберіть пункт під назвою «панель управління». Також це можна зробити, клікнувши по ярлику «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші і вибравши пункт «Панель управління».
2
Далі заходите в розділ «Мережеві підключення» і праворуч на панелі мережевих завдань натисніть на «Створення нового підключення». Після цього відкриється майстер нових підключень. Виберіть необхідний пункт. Наприклад, якщо вам потрібно створити підключення до мережі інтернет, виберіть пункт «Підключитися до інтернету», потім натисніть «Далі» і виберіть пункт «Встановити підключення вручну», після чого виберіть тип з'єднання.
3
Тепер вам потрібно визначитися з настройками нового мережевого підключення. Якщо це у вас інтернет-з'єднання, потрібно буде ввести спочатку ім'я користувача, а потім пароль. Якщо мережа локальна, пропишіть мінімальні мережеві параметри. А для цього вам потрібно активізувати створене вами мережеве підключення, вибрати «Протокол інтернету TCP/IP», потім натиснути «Властивості», вибрати пункт під назвою «Використовувати наступний IP-адреса» і ввести потрібні параметри. Для прикладу можна навести наступні значення: - IP-адреса - 192.168.0.1; - маска підмережі - 255.255.255.0 (стандартна, зазвичай виставляється автоматично); - основний шлюз - 192.168.0.2; - потім при необхідності введіть бажаний DNS-сервер.
4
Якщо ви користувачів операційної системи Linux, зайдіть в меню «Система», виберіть розділ «Адміністрування» і «Мережеві настройки».
5
У випадку з «операційкою» системою MAC OS дійте так само, як і у випадку з ОС Windows.
Зверніть увагу
Як вже було зазначено вище, створювати нове підключення зазвичай зовсім не обов'язково, так як воно створюється після підключення мережевої плати та встановлення драйверів на неї. Єдине, що від вас в цьому випадку буде потрібно - це внести необхідні параметри.
При установці драйверів для мережевої плати, мережеве підключення створюється автоматично. Якщо ж воно було встановлено некоректне або необхідно створити мережеве підключення додатково, наприклад, для інтернету або підключення до іншого комп'ютера безпосередньо, можна зробити це вручну.
Інструкція
1
Для цього необхідно зайти в операційну систему. Якщо це операційна система з сімейства Windows, то заходите в меню «Пуск», далі вибираєте пункт «Панель управління», якщо такого немає, то вибираємо спочатку «Налаштування», а потім «Панель управління». Якщо такого теж немає, то можна зайти в «Мій комп'ютер» за допомогою ярлика, праворуч на панелі системних завдань натиснути «Панель управління».
2
Далі зайдіть в «Мережеві підключення» і на панелі мережевих завдань праворуч натисніть «Створення мережевого підключення». Відкриється майстер нових підключень. Тут вибираєте той пункт, який вам необхідний. Наприклад, для створення підключення до Інтернету вибираєте пункт «Підключити до Інтернету», натискаєте «Далі», вибираєте пункт «Встановити підключення вручну», далі вибираєте тип вашого з'єднання.
3
Після цього необхідно зробити налаштування мережевого підключення. Якщо це Інтернет з'єднання, то необхідно ввести ім'я користувача та пароль. Для підключення по локальній мережі необхідно прописати мінімальні мережеві параметри. Для цього зайдіть в створене мережеве підключення, виберіть пункт «Протокол Інтернету (TCP \ IP)», натисніть «Властивості», вибираєте пункт «Використовувати наступний IP-адреса», введіть ваші параметри, наприклад ip-адреса: 192.168.0.1, маска підмережі : 255.255.0.0, основний шлюз: 192.168.0.2, нижче введіть бажаний DNS при необхідності.
4
Для операційної системи Linux заходите «Система», потім вибираєте «Адміністрування», потім «Мережеві настройки».
5
В операційній системі Mac OS мережеве підключення створюється також як і в Windows в панелі управління.
6
Найчастіше для підключення до мережі створювати мережеве підключення немає необхідності. Воно створюється при включенні мережевої карти і установки драйверів. Вам залишиться внести необхідні параметри.