Як встановити інформер на свій сайт.

Нові підходи до поширення інформації в інтернеті та побудові веб-сервісів, такі як веб-синдикація і mash-up, припускають тісну інтеграцію різних сайтів і служб. Прикладом подібної інтеграції може бути імпорт даних у вигляді компактних блоків-інформерів, що вбудовуються в сторінки ресурсу. Як правило, необхідність встановити інформер на свій сайт випливає з потреби надання користувачам найбільш актуальною тематичної інформації.
Вам знадобиться
  • - сучасний браузер;
  • - програма FTP-клієнт;
  • - підключення до інтернету;
  • - дані для доступу до сайту по протоколу FTP;
  • - дані для доступу в адміністративну панель CMS сайту.
Інструкція
1
Отримайте код для вставки інформера. Зайдіть на сайт, що надає необхідний інформаційний контент в подібній формі. Знайдіть сторінку, на якій можна отримати код. Найчастіше на подібних сторінках можна вибрати тип, розмір, колірну схему оформлення інформера, а також вид і кількість наданої ним інформації. Якщо для отримання коду необхідна реєстрація, пройдіть цю процедуру. Згенеруйте HTML-код і збережіть його в окремому файлі на жорсткому диску.
2
Виділіть місце на сторінках сайту, в яке буде встановлений інформер. Враховуйте дизайн сторінки і взаємне розташування інформаційного блоку щодо інших елементів. Виходячи з розмірів блоку інформера, визначте, чи не порушить його додавання структуру верстки сторінки.
3
Встановіть інформер на свій сайт. Відредагуйте шаблони сторінок сайту або вміст самих сторінок, додавши отриманий на попередньому кроці код. Якщо сайт побудований на основі якої-небудь CMS, і є online-редактор шаблонів сторінок або файлів тем оформлення, відкрийте потрібний шаблон в online-редакторі, вставте код і збережіть шаблон.В іншому випадку з'єднайтесь з сервером сайту за допомогою програми FTP-клієнта і скопіюйте потрібні файли на жорсткий диск комп'ютера. Відкрийте завантажені файли в текстовому редакторі, що підтримує збереження інформації в кодуванні, відповідної вихідної кодуванні тексту шаблонів або сторінок. Вставте код інформера і збережіть змінені дані. Замініть файли на сервері їх виправленими версіями, знову скориставшись FTP-клієнтом.
4
Перевірте працездатність сайту з встановленим інформером. Завантажте кілька сторінок ресурсу, на яких присутня доданий інформаційний блок. Переконайтеся в тому, що розміщення інформера не приводить до порушення відображення сторінок. Змініть розміри вікна браузера. Переконайтеся в тому, що структура сторінки, обумовлена версткою, не спотворюється при різних дозволах.
Корисна порада
Помістіть код інформера в елемент-контейнер (наприклад, елемент DIV) з унікальним ідентифікатором класу. В цьому випадку можна буде в деяких межах змінювати параметри відображення блоку шляхом редагування набору CSS-стилів, що застосовуються до сторінки.