Як прискорити час.

Час - складна категорія, яку можна трактувати по-різному, в залежності від того, з якої точки зору ви на неї дивитеся. На природничо рівні час являє собою измеримое фізичне поняття, міру протікання процесів, четвертий вимір нашого світу. З точки зору психології час суб'єктивно для кожної людини і залежить від його сприйняття й усвідомлення зміни подій. І той, і інший підхід дозволяють запропонувати способи для прискорення часу.
Інструкція
1
З точки зору релятивістської фізики, якщо одна система відліку рухається щодо інший, то час у ній тече повільніше, ніж в нерухомій системі. Це було доведено не лише в теорії, а й на практиці. Тому, якби у вас був космічний корабель, здатний рухатися зі швидкістю, близькою, ви могли б, подорожуючи на ньому, уповільнити свій час щодо земного.Но наша задача прискорити час. Уявіть, що ви провели в космосі рік, на Землі за цей час пройшло б набагато більше часу, скажімо 10 років (можна вирахувати і точне значення, яке залежить від вашої швидкості і прискорень, що проводяться вами за час шляху). Тобто за рік часу по вашим годинах пройшло б десять земних років. Виходить, що час прискорився. Таким чином, з одного боку ви забарилися свій час, а з іншого боку за певний інтервал пройшло часу більше, ніж звичайно, тобто час ускорілось.Істочнік: Паулі В. - «Теорія відносності» М .: Наука, 1991.
2
З психологічної точки зору, ви весь час сприймаєте час по-різному, то швидше, то повільніше. Коли ви стоїте в довгій черзі, воно практично не рухається, за цікавим заняттям же пролітає непомітно. Тому для прискорення сприйняття часу необхідно зайнятися чим-небудь захоплюючим: хвилююче побачення, екстремальний спорт, рішення цікавих завдань на роботі, відпочинок з друзями прискорять ваш час. Головне - не потрапити в пастку безглуздого проведення часу, коли час летить непомітно, а потім ви не можете зрозуміти, куди воно поділося.
3
Нарешті, займіться медитацією, при досить розвинених навичках ви зможете домогтися так званого саторі, моменту чистого існування, в якому час перестане існувати, і ви опинитеся в вічності. Це найкорисніший спосіб роботи з часом, який відкриє вам очі на справжній стан речей у світі.