Як обчислити кут.

Кут - необмежена геометрична фігура, що складається з двох променів, що виходять з однієї точки. При вирішенні різного роду геометричних задач потрібно обчислити кут трикутника або іншої фігури. Величина кута зазвичай вказується в градусах або радіанах. Як же обчислювати кути при різних вихідних умовах?
Інструкція
1
Обчисліть кут будь-якого трикутника, знаючи два інших кута. Це виходить з аксіоми, що всі три кути трикутника в сумі завжди дають 180 градусів, що дає вам можливість відняти з 180 суму інших кутів і знайти кут невідомий.
2
Обчисліть кут прямокутного трикутника, знаючи один або обидва катета і/або гіпотенузу. Це можна зробити за допомогою знання тригонометричних функцій - косинуса і синуса. Синус - це відношення протилежного до гострого кутку катета і гіпотенузи. Косинус - відношення прилеглого до гострого кутку катета і гіпотенузи. Таким чином, маючи виразно кількість даних, можна обчислити кут по таблиці Брадіса - там вказані синуси, косинуси, а також відповідні їм значення кутів у радіанах.
3
Обчисліть кути ромба, використовуючи його властивість - діагоналі перетинаються під прямим кутом, а також є биссектрисами його кутів. Таким чином, дві діагоналі ділять ромб на чотири прямокутних трикутника. Слідчий, використовуючи крок 2. ви можете знайти кути одного з трикутників (все це при достатній кількості вихідних даних), а потім помножити кожен з кутів на два і отримати два кути ромба, яким протилежні кути будуть ромби, виходячи з властивостей ромба.
4
Обчисліть кут трапеції, використовуючи правило, сума кутів при кожній бічній стороні дорівнює 120 градусам. Таким чином, знаючи один кут, ви можете знайти другий.
5
Скористайтеся загальним радою по обчисленню площі багатокутників в задачах: кожен багатокутник можна розбити на певне число трикутників. А потім, використовуючи наявні у вас довжини сторін, або, можливо, синуси або косинуси, поступово знаходите кути кожного трикутника. І, звичайно ж, потім не складе труднощів підсумовувати необхідні вам кути і знайти кут вже багатокутника.