Як зробити самому радіокерований катер. виготовити радіокерований катер для.

Радіокеровані катери - один з популярних секторів моделей. Людям, які вміють тримати в руках інструмент, цілком під силу зробити радіокерований катер. Задоволення від використання моделі, зробленої своїми руками, набагато більше, ніж від придбаної в магазині.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті креслення або докладний опис схеми виготовлення радіокерованого катера. Також такі схеми ви можете взяти в спеціалізованій літературі або попросити в учасників тематичних форумів. Придбайте всі необхідні деталі для виготовлення радіокерованого катера: матеріали для виготовлення корпусу, електромотор, батарейки, пульт ДУ, провід і кнопку від комп'ютерної миші.
2
Виготовте корпус. Для цього з кришки старого системного блоку або двері холодильника виріжте відповідну деталь і зігніть її за допомогою лещат. Для виготовлення днища виріжте 2 відповідні деталі, спаяти їх і припаяйте до корпусу.
3
Обробіть всі гострі краї, місця пайки злегка зачистите, і покрийте корпус клеєм з внутрішньої сторони.
4
Використовуйте замість кришки системного блоку деревину. В цьому випадку днище необхідно прикріпити до корпусу, а вийшла заготовку по місцях стиків проклеїти малярською стрічкою із зовнішнього боку, а з внутрішньої обробити клеєм і проклеїти склотканиною.
5
Потім поверхні обробіть епоксидним клеєм, зніміть малярську стрічку, обробіть склострічками кути і очистіть всі поверхні.
6
Використовуйте невеликі блоки від старої поламаної побутової техніки для споруди надбудов. Також їх можна виконати з невеликих дерев'яних брусочків або з кришки системного блоку. Закріпіть надбудови на палубі і перевірте міцність і водонепроникність всієї конструкції.
7
Купіть готову модель катера, якщо ви не хочете самостійно виготовляти корпус.
8
До кнопці миші припаяйте невеликий провід. Зворотний кінець цього дроту припаяйте до електромотора (плюсової полюс; мінусовій полюс - мотор). До пульта ДУ приєднаєте кнопку від миші. Всі з'єднання заізоліруйте.
9
Перевірте працездатність конструкції: при натисканні кнопки миші катер повинен почати рух.
Судо модельний спорт по праву є одним з найцікавіших. Він залучає до своїх лав мільйони ентузіастів. Серед існуючих варіантів моделювання особливе місце займає будівля радіокерованих моделей. Підкоряючись волі оператора, вони можуть в точності імітувати всі маневри реального корабля.
Вам знадобиться
  • - склотканина;
  • - епоксидна або поліефірна смола;
  • - фанера товщиною 4-5 мм;
  • - апаратура радіоуправління;
  • - електродвигуни та акумулятори;
  • - набір інструментів;
Інструкція
1
При будівлі радиоуправляемой моделі корабля або судна дуже важливо правильно вибрати прототип. Щоб модель добре управлялася, вона повинна мати невелике відношення довжини до ширини. Це значить, що радіокерована модель портового буксира або катера буде виглядати набагато ефектніше і цікавіше оснащеної дистанційним управлінням моделі лінкора.
2
Розміри майбутньої моделі визначаються необхідністю розмістити в ній приймач апаратури управління, кермові машинки, один або два електродвигуна і акумулятори. При правильно обраних розмірах вся апаратура розміщується компактно, але без тісноти. До всіх її елементам повинен бути вільний доступ, це забезпечується знімаються лючками і надбудовами. Іноді знімною роблять всю палубу, що забезпечує повний доступ до апаратури.
3
Корпус моделі виклеюють зі склотканини на бовдурами або в матриці. В останньому випадку можна отримати практично готовий корпус, його залишиться тільки посилити елементами набору і забарвити. Для виклейкі використовуйте епоксидні або поліефірні смоли.
4
У готовий корпус вклейте дейдвудні трубу і втулку керма. Для електродвигуна необхідно зібрати регулятор, що дозволяє поворотом змінного резистора плавно міняти його обороти. До ручки резистора кріпиться невеликий важіль, що з'єднується з яка від рульової машинки тягою. При повороті ручки на пульті управління двигун моделі повинен плавно міняти оберти.
5
Обов'язково передбачте найпростіший комутатор, який змінює полярність подаваного на двигун напруги, це дозволить змінювати напрямок обертання гвинта. Ще одна рульова машинка буде керувати кермом моделі. Якщо гвинтів два, необхідно передбачити і режим роботи вроздрай - тобто коли один гвинт тягне вперед, а другий тому.
6
Всю апаратуру розміщуйте в корпусі моделі рівномірно, це дозволить уникнути її крену. Чим нижче ви розмістите всі важкі елементи, тим вище буде стійкість моделі, тим крутіші і красиві віражі вона зможе виконувати.
7
Гвинт для моделі можна спаяти самостійно. Для цього на токарному верстаті виточується латунна втулка, в ній свердлиться отвір і нарізається різьба під вал. Потім до втулки припаиваются латунні лопаті, готовий гвинт ретельно вирівнюється, балансується і полірується.
8
При роботі над моделлю вчіться робити все дуже акуратно, не допускаючи найменшої недбалості. Важливо навчитися високій культурі моделювання, в подальшому це послужить хорошу службу. Те, що зроблено добротно і акуратно, звичайно добре працює. Навіть ті елементи моделі, що знаходяться під палубою і звичайно не видно, повинні бути ретельно оброблені.
9
Передбачите на моделі прийомні антени. Дуже добре виглядають парні, розташовані по бортах. Вимикач живлення повинен розташовуватися в зручному місці, його можна поєднати з будь-яким елементом надбудов. Наприклад, харчування включається при повороті лебідки. Коли тримаєте модель в руках, будьте обережні, випадкова подача живлення на двигун може привести до травм, нанесеним гострими лопатями гвинта. Спочатку опускайте модель на воду і тільки після цього включайте харчування.