Як відкрити капот бмв.

У процесі експлуатації автомобілів марки БМВ можна зіткнутися з такою проблемою: з тієї чи іншої причини обривається трос, який приєднаний до ручки відкриття капота в салоні. У такому випадку самостійно відкрити капот БМВ Е46, Е36 або е34 дуже складно у зв'язку з будовою самого автомобіля. Проте, зробити це все-таки можливо своїми силами, не звертаючись за допомогою в сервісний центр.
Інструкція
1
Якщо трос обірвався таким чином, що його можна побачити з салону, спробуйте підчепити його внутрішню частину (Не оплетку) за допомогою плоскогубців і потягніть на себе, намагаючись відкрити замок. Цей спосіб є найпростішим, але далеко не завжди виходить, що тросик обривається саме таким чином.
2
Якщо ж тросик обірвався безпосередньо під капотом, дістатися до нього безпосередньо з салону буде трохи складніше. Для цього вам потрібно підібратися безпосередньо до замку капота знизу машини. Тому заведіть автомобіль на оглядову яму або естакаду таким чином, щоб у вас був вільний доступ до простору під капотом. Візьміть два ключа і зніміть захист на картері двигуна.
3
Також можете спробувати інший спосіб: зніміть ліву фару автомобіля (по ходу руху) і отримаєте доступ безпосередньо до замку капота. Тут у вас не повинно виникнути проблеми з відкриттям його вручну. Звичайно, такий варіант не зовсім зручний, коли вам потрібно відкрити капот, наприклад, на запит дорожнього інспектора. Тим не менш, це здійснити легше, ніж попередні варіанти.
4
У деяких капотах БМВ оснащений ще і проміжним тросом, який можна намацати, знявши фари. Врахуйте, що з фари його не видно. Тому візьміть викрутку або загнутий прут і з його допомогою намацайте проміжний трос. Потягніть за нього і замок капота відкриється. Якщо замка два, то таку процедуру потрібно здійснити в обох фарах.
5
Зніміть з передніх кріплень пильовик двигуна і відігніть його вниз. Постарайтеся просунути руку до замку капота поруч з радіатором. Якщо рука не пролазить, просуньте туди викрутку і з силою натисніть з лівого боку по ходу руху машини на засувку замку капота. Якщо ви все зробили правильно, замок відкриється.
6
Щоб знизити ймовірність обриву троса, регулярно змащуйте силіконовою змазкою механізм замку капота. Часом бризкайте нею всередину обплетення троса для збереження гарної рухливості.