Як переробити миша.

За допомогою миші виконується безліч команд. Операційна система Windows дозволяє застосовувати різні настройки для різного устаткування, в тому числі і для миші. Призначити кнопки для правшів і лівшів, встановити кількість кліків для відкриття вікон і виконання команд, вибрати вид курсора - це та багато іншого можна налаштувати під свої потреби і потреби всього за кілька кліків.
Інструкція
1
Щоб відкривати папки і запускати програми одиночним кліком кнопки миші, відкрийте будь-яку папку. На верхній панелі меню виберіть пункт «Сервіс», у випадаючому меню виберіть пункт «Властивості папки». На вкладці «Загальні» в розділі «Клацання мишею» відзначте маркером поле «Відкривати одним клацанням, виділяти покажчиком». Натисніть кнопку «Застосувати», закрийте вікно, натиснувши на кнопку «ОК» або «Х». Щоб встановити подвійний клік, пройдіть всі кроки, в розділі «Клацання мишею» виберіть пункт «Відкривати подвійним, а виділяти одним клацанням». Підтвердіть вибір, закрийте вікно властивостей.
2
Для того щоб налаштувати кнопки під використання миші правою чи лівою рукою, виконайте наступні дії. З меню «Пуск» перейдіть в «Панель управління». Якщо обраний класичний вид панелі, виберіть іконку «Миша». Якщо значки в панелі керування відображаються за категоріями, перейдіть до вікна властивостей миші через категорію «Принтери та інше обладнання». На вкладці «Кнопки миші» виберіть розділ «Конфігурація кнопок». Поставте маркер в поле «Обміняти призначення кнопок», щоб переналаштувати миша під використання її лівою рукою. Коли миша налаштована на використання правою рукою, поле пусте. Тут же можна відрегулювати швидкість подвійного кліка.
3
Вид покажчиків можна налаштувати з того ж вікна, перейшовши на вкладку "Покажчики". З випадного меню «Схема» виберіть, як повинен виглядати курсор. У центральній частині вікна вкладки ви зможете побачити, як виглядатиме новий курсор при виконанні тих чи інших операцій. C вкладки «Параметри покажчика» можна налаштувати швидкість пересування покажчика по екрану монітора. Відрегулюйте «повзунок» в розділі «Переміщення». Встановити кількість рядків, на яке буде переміщатися документ при прокручуванні коліщатка миші, можна з вкладки «Коліщатко». Щоб збільшити або зменшити кількість рядків, введіть в поле число з клавіатури або скористайтеся стрілками «вгору» і «вниз» у правого краю поля. Щоб підтвердити вибір, натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей.