Як встановити флеш-плеєр в комп'ютері.

Щоб на комп'ютері можна було в онлайн-режимі переглядати різне відео, а також слухати музику, потрібно встановлювати спеціальне програмне забезпечення, тобто флеш-плеєр, який відтворює всі подібні мультимедійні файли.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • -інтернет;
  • - програма Adobe Flash Player.
Інструкція
1
Одним з популярних флеш-плеєрів для вирішення подібних завдань є додаток Adobe Flash Player від відомої всім компанії Adobe.
2
Скачайте цю утиліту в інтернеті з офіційного сайту розробника adobe.com. Також варто відзначити, що для повноцінної установки даного програмного забезпечення повинні бути закриті всі браузери на комп'ютері.
3
Як тільки дані умови будуть виконані, запустіть завантажений файл. З'явиться невелике вікно, в якому вам потрібно буде погодитися з ліцензійною угодою від компанії. Як тільки все прочитаєте, поставте прапорець для підтвердження. Далі програма почне встановлювати плеєр. Почекайте деякий час, поки процес повністю не буде завершено. Якщо ви скасуєте дану установку, додаток буде некоректно працювати.
4
Щоб перевірити, що новий флеш-плеєр на вашому комп'ютері працює, спробуйте відтворити яке-небудь відео в інтернеті. Якщо з першого разу не вийде, перезавантажте персональний комп'ютер, щоб усі зміни вступили в силу. Далі спробуйте ще раз відтворити будь-які файли для перевірки. Якщо все пройшло вдало, ви зможете в подальшому переглядати фільми в онлайн режимі.
5
Проте варто зауважити, що для повноцінного перегляду відео або прослуховування музики потрібна висока пропускна здатність інтернету, тому намагайтеся підключати найбільш оптимальні варіанти тарифів. В цілому ж можна сказати, що установка флеш-плеєра на комп'ютер не займе у вас і п'яти хвилин. З рішенням даної проблеми впорається навіть починаючий користувач персонального комп'ютера. Ви також зможете грати в різні ігри в інтернеті на офіційних сайтах, а також у соціальних мережах.
Перебуваючи у «всесвітній павутині», ви можете потрапити на сайти, в яких часто-густо щось моргає, щось рухається, переміщається. Ті ж online-ігри, різні браузерні flash-міні-ігри - все це ви бачите саме завдяки плагіну flash player.
Інструкція
1
Відкрийте браузер (Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, наприклад і так далі) і перейдіть за посиланням на офіційний сайт, де можна скачати це доповнення абсолютно безкоштовно http://www.adobe.com. Намагайтеся при цьому використовувати активований ліцензійне програмне забезпечення.
2
Прокрутіть відкрилася сторінку вниз і в розділі Downloads натисніть на напис Adobe Flash Player. Тепер приберіть галочку біля напису «Так, встановити McAfee Security Scan Plus (не обов'язково) (0,98 МБ)», бо це зовсім не потрібно, після натисніть кнопку «Завантажити». При запиті дозволу у верхній частині браузера з приводу переходу за цим посиланням натисніть «Дозволити».
3
У новому віконці, яке невеликих розмірів, натисніть кнопку під назвою «Встановити зараз». Далі просто перезапустіть браузер. Розпочнеться автоматичне завантаження програмного забезпечення Adobe Flash player.
4
Після закінчення завантаження вискочить віконце установки, де вам потрібно буде поставити галочку біля напису «Я приймаю ліцензійну угоду» (можлива формулювання «Мною були прочитані і прийняті умови ліцензійної угоди», «Я прочитав і повністю згоден з даними ліцензійною угодою »і подібне). Далі натисніть кнопку «Встановити». Коли установка закінчиться, клікніть по кнопці з написом «Готово». Все, flash player повністю встановлений!
5
Можливий якийсь конфлікт з браузером (найчастіше це відбувається з Mozilla Firefox) при установці. Просто закрийте його, і установка продовжиться автоматично.