Як знайти диспетчера з вантажоперевезень.

Робота диспетчера з вантажоперевезень дуже відповідальна. Цей співробітник повинен не тільки відмінно розбиратися в маршрутах і знати, скільки часу піде на кожен, але і зуміти знайти підхід до будь водієві вантажних автомобілів, яким би важким характером він не володів.
Інструкція
1
Починайте пошук диспетчера з вантажоперевезень з моніторингу сайтів, на яких шукачі розміщують резюме. Це такі портали, як www.hh.ru, www.rabota.ru, www.job.ru. Їх мережа розвинена практично по всій Росії. Зареєструйтеся там як компанія-роботодавець. У рядку пошуку наберіть назву цікавить посади. Вкажіть вік, стать, освіта, стаж. Сайт видасть список всіх оголошень про пошук роботи з відповідними параметрами. Здзвонитеся з кожним кандидатом і поспілкуйтеся по телефону. Прошедшим заочне співбесіду призначайте зустріч. Заздалегідь попередьте, які документи людина повинна мати при собі.
2
Крім самостійного пошуку претендентів на вакантне місце, розмістіть на цих же сайтах пропозицію про співпрацю. Зацікавлені шукачі самі будуть надсилати резюме на залишений в тексті вакансії адресу електронної пошти. Щоб відразу відсіяти невідповідний контингент, вкажіть параметри відбору. Наприклад, володіння спеціальними комп'ютерними програмами, наявність власної бази вантажних автомобілів, володіння іноземною мовою. Вкажіть рівень заробітної плати. Повідомте про графік роботи.
3
На співбесіді попросіть кандидата розповісти, які обов'язки він виконував на колишньому робочому місці. Чи займався він пошуком вантажоперевізників або просто координував маршрути. Запитайте, скільки років він пробув на цій посаді. Чому пішов з попередньої компанії. На яку зарплату розраховує.
4
Якщо в організації є психолог, попросіть його протестувати здобувача. Риси, які обов'язково повинні бути присутніми в людині, що претендують на посаду диспетчера з вантажоперевезень, це: - врівноваженість і неконфліктність, вміння знайти компроміс (працювати доведеться з різними категоріями людей, потрібно підібрати підхід до кожного); - здатність аналізувати великий обсяг інформації (маршрутів багато і кожен потрібно тримати в голові, щоб у разі непередбаченої ситуації допомогти водієві). Крім того, якщо потрібно створення бази з вантажоперевезень, кандидат обов'язково повинен бути впевнений в собі і вміти налагоджувати контакти з незнайомими людьми.
5
Знайшовши відповідного претендента, призначте йому випробувальний термін. Якщо побачите, що людина відмінно справляється зі своїми обов'язками, його можна скоротити. Якщо очікування не виправдалися, ви маєте право звільнити працівника протягом трьох робочих днів.