Як дізнатися відеокарту комп'ютера.

Якщо вам необхідно оновити драйвера для відеокарти, або зрозуміти, чи має сенс купувати будь-яку нову гру з високими системними вимогами, ви повинні знати модель вашої відеокарти. Дізнатися її дуже просто.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - операційна система Windows
Інструкція
1
В меню «Пуск» виберіть пункт «Виконати ...», або натисніть сполучення клавіш Winkey + R.Откроется поле вводу команд. Введіть команду "dxdiag" і натисніть клавішу Enter. Якщо на цьому етапі система запитає, перевіряти чи драйвера на відповідність WHQL, натисніть кнопку «ні».
2
Відкриється вікно засобів діагностики DirectX з інформацією про систему та мультимедійних можливостях. Перейдіть у вкладку «Дисплей». В блоці «Пристрій» ви побачите опис вашої відеокарти: ім'я, виготовлювача, тип мікросхем і так далі. Цього буде достатньо для того, щоб описати модель вашої відеокарти. Наприклад, NVidia GeForce 8500GT з 512 мегабайтами пам'яті.
Корисна порада
Крім інформації про відеокарту, в цьому ж додатку можна отримати і інші корисні відомості. У вкладці «Система», наприклад, вказана версія Windows, модель і частота процесора, об'єм оперативної пам'яті і версія DirectX.