Як зробити акваланг.

З найдавніших часів люди намагалися зануритися під воду. У 1943 році був винайдений сучасний акваланг. Сьогодні, використовуючи сучасні прилади та матеріали, можна зібрати акваланг в домашніх умовах.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету інструкцію або керуйтеся порадами зі спеціалізованої літератури. Купіть всі необхідні складові для виготовлення акваланга: балон, редуктор, легеневий автомат, шланг, основний і резервний регулятори і компенсатор плавучості.
2
Приготуйте балон. Його обсяг може бути як 7-18 л, так і 20-22 л, в залежності від ваших уподобань. Ви можете використовувати 2 балона по 4,7-7 л кожен. Купіть балон, розрахований на 200 бар, якщо ви плануєте зайнятися звичайним дайвінгом, і придбайте балон на 300 бар, якщо ви будете займатися технічним дайвінгом.
3
Підготуйте редуктор. Тиск, на яке розрахований редуктор, повинно б таким же, як і в балоні, при виборі редуктора керуйтеся сферою застосування акваланга. З'єднайте редуктор і балон. Повітря повинен подаватися з балона в редуктор, редуктор повинен понизити тиск до середнього (проміжного). Переконайтеся, що це тиск на 6-11 бар вище, ніж тиск навколишнього середовища.
4
Підключіть до редуктора шланг, до шланга прикріпіть легеневий автомат. Якщо легеневий автомат працює справно, і ви ніде не допустили помилки, тиск тепер повинно відповідати тиску навколишнього середовища. Приєднаєте регулятори. Кількість регуляторів залежить від завдань, які ви ставите перед собою під час дайвінгу. Якщо ви плануєте займатися аматорським дайвінгом, вам буде потрібно 2 регулятора: основний і резервний.
5
Встановіть компенсатор плавучості. Хоча ця деталь і не обов'язкова для правильного функціонування акваланга, вона зробить процедуру дайвінгу простіше і безпечніше. Накачайте киснем балон і перевірте зібрану вами конструкцію. Якщо всі її елементи приєднані вірно і акваланг працює, проведіть перше пробне занурення на невелику глибину. Якщо воно пройшло успішно, можете використовувати акваланг.