Як зберегти енергію.

Для гаманця міських жителів особливо чутлива загроза підвищення тарифів на електроенергію. Однак не варто переживати з цього приводу, адже існує маса способів, які допоможуть вам заощадити електроенергію в будинку, а відповідно і частину грошей.
Інструкція
1
Не потрібно тримати включеним світло у всіх кімнатах, особливо якщо там ніхто не знаходиться. Дотримуйтесь наступним правилом: йдучи, гасіть світло. Вимикайте не тільки світло, але і всі непотрібні в даний момент електричні прилади і побутову техніку з розетки.
2
Багато людей використовують обігрівальні прилади, але для цього краще використовувати тепло батарей опалення або тепло пічного опалення, якщо таке є. Першим ділом, до настання заморозків, кожна господиня повинна утеплити вікна. Це може бути спеціальна прокладка або заміна старих вікон на пластикові - вирішувати вам. Закладіть щілини і поміняйте тріснуті шибки у вікнах, тоді вам, можливо, не буде потрібно електрична енергія на обігрів будинку.
3
Якщо батарея мало гаряча, варто запросити слюсаря - або ваш стояк погано відрегульований, або батареям потрібно промивання. Спеціаліста краще викликати до настання опалювального сезону.
4
Денне освітлення - самий цивілізований і поширений метод отримання світла в квартирі. Це і є один з найістотніших помічників в економії електроенергії. Взимку всім не вистачає сонячного світла, і ви змушені перебувати більшу частину часу в квартирі. При можливості використовуйте більше денного світла. При цьому не забувайте про те, що вікна повинні знаходитися в чистому стані (так як забруднені вікна не пропускають до 30% світла), а фіранки повинні бути максимально прозорими. Коли вже стемніло, можна подумати про вечірній прогулянці всією сім'єю, це не тільки корисно для вашого здоров'я, але таким чином ви заощадите енергію.
5
У магазинах можна придбати недороге і практичне пристрій, який допомагає зменшити світіння лампи. При цьому ваш електролічильник буде помітно повільніше крутитися. Або придбайте спеціальний вимикач з інфрачервоним випромінюванням. Саме такий пристрій реагує на рухи в приміщенні і автоматично вмикається і вимикається.
6
В побут увійшли мікрохвильові печі, які допомагають розморозити або підігріти їжу. Однак при цьому витрачається максимум електроенергії, можливо, варто подумати про розігріві на звичайній газовій плиті. Те ж саме стосується і пральних машин, які споживають велику кількість енергії. Деякі дрібні речі можна прати вручну.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Dm9wr21obAQ
Оплата витрат за електроенергію забирає значну частину сімейного бюджету. Щоб їх скоротити, слід провести комплекс заходів з економії, які не порушать комфортного проживання, але допоможуть значно знизити суму з оплати в квитанції.
Вам знадобиться
  • - багатотарифні прилади обліку;
  • - енергозберігаючі лампочки;
  • - щоденна економія.
Інструкція
1
Значну економію електроенергії дає установка багатотарифних приладів обліку, які дозволяють проводити оплату за різними тарифами протягом доби. Найдешевший тариф при установці будь-якого електролічильника - це ніч з 23 години до 6 ранку. У цей час раціонально використовувати прилади великий енергоємності, такі як пральна і посудомийна машина, сушильне устаткування, праска, духовку.
2
Якщо ви не можете використовувати енергоємні прилади в нічний час, купуйте трехтаріфний лічильник, який враховує витрату електроенергії за трьома різними тарифами протягом дня. Користуйтеся приладами під час найдешевших тарифів.
3
Додаткову економію ви можете отримати, якщо всі прилади будете запускати при максимальному завантаженні барабана, наприклад повне завантаження пральної і посудомийної машини дозволяє економити не тільки електроенергію , але і миючі засоби.
4
Встановіть у всіх кімнатах енергозберігаючі лампочки. Коштують вони значно дорожче, але дозволяють заощадити 75% електроенергії і працюють у кілька разів довше звичайних лампочок розжарювання. Включайте всі прилади освітлення в міру необхідності і відразу вимикайте, як тільки така необхідність відпала.
5
Використовуйте телевізор, комп'ютер, відеоапаратуру в міру необхідності. Відключайте всі прилади, якщо ви виходите у справах або спите.
6
Купуйте чайник-термос. Він зберігає воду гарячою протягом восьми годин і вам не доведеться додатково гріти його протягом дня. Ви зможете, весь день пити каву і заварювати чай в пакетиках, не вдаючись до додаткової витрати електроенергії.
7
Якщо ви систематично будете дотримуватися правил економії, то зможете витрачати значно менший обсяг грошових коштів щомісяця. За один рік економія складе 35-45%, а при використанні енергозберігаючих лампочок ви заощадите не менше 75% електроенергії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IHm6jMpafgk