Як змінити текст малюнка.

Різні зображення дуже часто супроводжуються написом. Буває так, що при витягуванні картинки з інтернету або будь-якого іншого джерела текст малюнка не потрібен взагалі або потрібен видозміненим. Як же змінити текст малюнка?
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер,
  • - Paint або FineReader
Інструкція
1
Змініть текст малюнка за допомогою програми Paint. Ця програма з мінімальним набором інструментів дозволяє редагувати зображення і текст. Виділіть область тексту, тобто частина малюнка, на якій розміщений текст, що дозволяє редагувати напис за допомогою буфера обміну на вихідній картинці. Скопіюйте її та вставте в Paint.
2
Тепер приберіть весь текст за допомогою інструмента «ластик» і намалюйте всі букви самі. Малювати буде значно простіше, якщо вибрати великий масштаб і креслити лініями. Якщо текст написаний по контуру певної фігури, наприклад, кола, то спочатку накидайте обриси фігури. Виділіть готовий текст, скопіюйте і накладіть на область старого тексту, просто вставляючи його.
3
Змініть текст за допомогою вставок. Сформуйте свою напис з наявних букв старого тексту. Такий варіант підходить в рідкісних випадках, але він простий у використанні. Застосуйте цей спосіб, виділяючи області тексту та вставляючи їх в Paint або інший графічний редактор.
4
Змініть текст за допомогою FineReader. Ця програма дозволяє розпізнавати будь-які тексти і переводити їх з паперового в електронний вигляд у високій якості. Зверніть увагу, що розпізнання може відбуватися з безліччю форматів: PDF, BMP, JPEG, DJVU та ін. Спочатку відскануйте потрібну вам область тексту. Виділіть її та скомандуйте «розпізнати».
5
Відредагуйте текст. Наберіть не тільки потрібні символи, а й очистіть «сміття», тобто дрібні точки і штрихи, виправте спотворення рядки, поверніть напис на потрібний кут, застосуйте дзеркальне відображення, обріжте зайві деталі і зітріть непотрібні штрихи. Таким чином, перетворіть текст так, щоб він відповідав усім вашим вимогам.