Як збільшити герци.

Частота оновлення екрану (мерехтіння монітора) вимірюється в герцах. Чим вище частота оновлення, тим менше мерехтить екран. На рідкокристалічних моніторах у налаштуванні частоти оновлення екрану необхідності немає. А ось на лампових моніторах знання про те, як збільшити герци, може знадобитися.
Інструкція
1
Щоб змінити частоту оновлення екрану (збільшити герци) клікніть в будь-якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші. З відкрився випадного меню виберіть рядок «Властивості» і клацніть по ній клавішею миші, щоб перейти у вікно властивостей екрана.
2
Викликати вікно властивостей екрана можна й іншим шляхом. Через меню «Пуск» відкрийте вікно «Панель управління». При класичному вигляді вікна виберіть іконку «Екран», клікнувши по ній лівою кнопкою миші. Якщо вікно має вигляд за категоріями, через пункт «Оформлення і теми» виберіть команду «Змінити дозвіл екрана» або клікніть лівою кнопкою миші по значку панелі управління «Екран».
3
У вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Параметри», клікнувши по ній лівою кнопкою миші. На даній вкладці натисніть кнопку «Додатково», щоб викликати вікно «Властивості: Модуль підключення монітора і (назва вашої відеокарти)».
4
В викликаному вікні перейдіть на вкладку «Монітор», клікнувши по ній лівою кнопкою миші. На даній вкладці вам потрібен розділ «Параметри монітора». Перш ніж змінювати частоту оновлення екрану (збільшувати герци), переконайтеся, що в полі «Приховати режими, які монітор не може використовувати» стоїть маркер. Якщо це поле не відзначено, у випадаючому списку будуть міститися всі можливі показники. Вибір неправильної частоти оновлення екрану може призвести до збоїв у роботі монітора або навіть до несправностей.
5
Після цього з меню, що випадає «Частота оновлення екрану» виберіть потрібний режим (60 Гц, 70 Гц, 72 Гц і так далі) - виставте потрібну частоту, клікнувши на відповідний пункт лівою кнопкою миші. Натисніть кнопку «Застосувати». Конфігурація робочого столу зміниться. Підтвердіть команду, натиснувши у вікні кнопку «Так». Щоб вийти з режиму налаштування натисніть кнопку «ОК» у вікні властивостей модуля підключення монітора і далі - у вікні властивостей екрана або натисніть кнопку «Х» в правому верхньому куті вікна.