Як заробити гроші на фондовому ринку.

Для сучасного європейця фондовий ринок - такий же джерело доходу, як щомісячна зарплата. У Росії зовсім інша ситуація: люди все ще погано знайомі з його інструментами. Що ж необхідно зробити, якщо ви хочете заробити на фондовому ринку?
Вам знадобиться
  • від 50000 руб.
Інструкція
1
Найпростіший шлях на фондовий ринок лежить через покупку паїв в Піфах (пайові інвестиційні фонди). Такі структури є у більшості інвесткомпаній. «Вхід» в паї не вимагає від фізичної особи володіння величезними заощадженнями. Спробувати себе в ролі колективного інвестора можна, маючи в кишені 50 000 рублів. Вкладення в ПІФи довгострокові (мінімум на 3 роки), тому навіть при сильних падіннях ринку ви отримаєте дохід у десятки відсотків річних, які перекриють інфляцію.
2
Отримавши свій перший дохід пайовика, розділіть прибуток. Половину знову вкладіть в ПІФи, а іншу в ОФБУ (загальні фонди банківського управління). На відміну від паїв цей інструмент має більше можливостей (вкладається не тільки в індекси, акції та облігації, а й у готівкову валюту, дорогоцінні метали та ін.), Тому з його допомогою можна отримувати більшу прибутковість.
3
На дохід від вкладень в паї і ОФБУ почніть формувати свій індивідуальний портфель цінних паперів. Послуга управління їм також є у будь-інвесткомпанії. Нехай ваш портфель носить змішаний характер - складається не тільки з акцій, але також з облігацій, ф'ючерсів і опціонів. Це дозволить знизити ризики при падіннях ринку.
4
Запишіться на курси навчання торгам на фондовому ринку. Сьогодні їх проводять майже всі інвестиційні компанії, багато хто робить це безкоштовно. Професійні знання допоможуть вам більш виважено приймати рішення при виборі стратегії вкладень, а також спробувати себе в якості гравця на таких складних і високоприбуткових ринках, як FOREX і FORTS.
Корисна порада
Ніколи не несіть на фондовий ринок останні гроші - це прямий шлях до банкротству.Не женіться за надприбутками. Більшу прибутковість, як правило, обіцяють високоризикові стратегії. При зміненій кон'юнктурі ринку є можливість втратити все разом.Не складайте «всі яйця в одну корзину». Використовуйте якомога більше різноманітних інструментів. Якщо в одних ви втратите гроші, то в інших обов'язково заробите.