Як є устриці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Устриці (лат. Ostreidae) - двостулкові молюски. Вони живуть в більшості своїй в теплих морях. Чим солоніша вода, в якій знаходяться устриці, тим швидше вони ростуть, але і м'ясо їх стає жорсткішим.
Вам знадобиться
    • устриці;
    • лід;
    • лимон;
    • спеціальна вилочка;
    • нож для устриць.
Інструкція
1
Послідовність дій при поїданні французького делікатесу залежить від того, живими чи подаються устриці або вже розібраними. Якщо устриць подали вже розібраних, тобто раковина у них розкрита, що закриває м'яз підрізала, плівка видалена, то для їжі вам знадобиться тільки спеціальна вилочка для цієї страви. Якщо ви не сильні в оброблення устриць, то офіціанта можна попросити перед подачею блюда розкрити їх. Але в цьому випадку ви не зможете перевірити свіжість продукту. Будьте уважні, морепродукти лідирують у списку харчових отруєнь.
2
Класична подача устриць в ресторані - на підносі з льодом. Устриці розкладаються кругом, в центр блюда поміщається або лимон, розрізаний на 4 частини, або соус. Число устриць зазвичай становить чи 12 штук на порцію, або 6.
3
устриці беруть загостреним кінцем до себе. Ніж для оброблення устриць берете в праву руку. Потім потрібно вставити його між стулок і повернути, тоді устриця розкриється. Раковину потрібно тримати за допомогою двох пальців лівої руки - вказівного і великого.
4
За допомогою ножа потрібно вирізати неїстівну частина устриці і видалити плівку посередині раковини (плівку акуратно відкладіть на край тарілки). Залишилося підрізати устрицю по колу, щоб відокремити її повністю від стулки.
5
Потім потрібно взяти лимон в праву руку, видавити сік на устрицю в раковину (тримаємо її лівою рукою), потім відкласти лимон, взяти в праву руку вилку для устриці і, підчепивши її, акуратно відправити в рот, запивши соком з раковини.
6
Другий спосіб - без використання вилки. У цьому випадку можна їсти устрицю відразу з раковини. Але при цьому стежте, щоб сік з устрицею був з'їдений безшумно, без "схлипів".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3h63-ASXYPs
Зверніть увагу
Якщо устриці в меню подаються в складі готового блюда, тобто їх можна звичайними приладами. Для холодних устриць використовуються десертні прилади, а для гарячих - столові.
Корисна порада
Вино до устриць рекомендується розливати біле сухе або напівсухі мускати.