Як підключити додатковий стоп сигнал.

Додатковий стоп-сигнал - це варіант тюнінгу задніх ліхтарів автомобіля. Причому фінансові та матеріальні витрати на такий тюнінг будуть мінімальними. При установці і підключенні додаткового стоп-сигналу слід дотримуватися деякі нюанси.
Вам знадобиться
  • - Стоп-сигнал;
  • - Проводка;
  • - Набір викруток, ніж, ізолента.
Інструкція
1
Додаткові стоп-сигнали бувають з кріпленням на задньому бампері, на задньому склі салону і з кріпленням на задньому спойлері. Після вибору типу додаткового стоп-сигналу, підберіть необхідну модель за габаритними розмірами. Особливо актуально це для подібного обладнання на спойлере або на задньому склі.
2
Облік технічних параметрів додаткового стоп-сигналу необхідний у разі його установки на автомобіль старого зразка. Проводка і генератор можуть бути не розраховані на підключення додаткових споживачів електроенергії. Підберіть такий стоп-сигнал, щоб потужність використовуваних в ньому джерел світла не привела до негативних впливів на електрообладнання. При установці занадто потужного стоп-сигналу акумуляторна батарея почне занадто швидко розряджатися, а потім вийде з ладу.
3
При монтажі додаткового стоп-сигналу надійно підключіть його до електричної ланцюга автомобіля. Якщо прилад встановлюється в салоні авто, плюсової провід підключення простягніть до проводів, що йде під задніми сидіннями до штатних стопах. В цілях економії часу і коштів мінусовій провід можна підключити на корпус автомобіля крізь обшивку салону. У разі кріплення додаткового стоп-сигналу під заднім бампером, простягніть дроти безпосередньо до штатних стопах. Мінусовій провід підключіть до металевого кріпленню заднього бампера.
4
Найбільш складним варіантом буде підключення живлення до додаткового стоп-сигналу, що встановлюється в задній спойлер. Якщо задній спойлер має порожнистий корпус, простягніть дроти через порожнечі в корпусі спойлера. Якщо спойлер не має необхідних пустот, дроти простягніть під спойлером, прикріплюючи знизу дротом або скобами.
5
Всі з'єднання ретельно заізоліруйте. Після закінчення всіх робіт обов'язково перевірте всю встановлену проводку. Ретельно проконтролюйте, щоб плюсові дроти не стикалися оголеними ділянками з мінусовими проводами чи іншими металевими деталями автомобіля. Інакше відбудеться коротке замикання і вихід з ладу електросистеми авто.
Зверніть увагу
Для підключення додаткового стоп-сигналу використовуйте якісну проводку. Перетин проводів повинно бути не меншим, ніж у аналогічних штатних проводів автомобіля.
Корисна порада
Перед проведенням робіт відключіть АКБ, від'єднавши плюсової провід