Як скопіювати диск з помилкою.

Диски з часом псуються, так як з'являються різні подряпини та інші пошкодження. Нерідко трапляються ситуації, коли на певному диску з'являється купа подряпин, через які не виходить скопіювати дані.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Alcohol;
  • - програма Digital MediaRescue.
Інструкція
1
Скористайтеся програмою Digital MediaRescue. Знайти можна на сайті http://www.newestsoft.com. Завантажте програму і встановіть в системний каталог жорсткого диска на своєму комп'ютері. Далі запустіть цю утиліту. Вставте диск, з якого потрібно скопіювати інформацію на комп'ютер. Перед вами з'явиться велике вікно, в якому виберіть вкладку «Додати» верхньому лівому кутку. Вкажіть шлях до диска.
2
Натисніть на кнопку «Шукати файли». Почекайте деякий час, поки програма не проведе повний пошук всіх файлів на вибраному носії інформації. Як тільки дана операція буде завершена, ви можете переглянути всі файли, які були знайдені програмою. Вона корисна в тих випадках, коли користувачі не можуть скопіювати інформацію з пошкоджених дисків або вона просто вилучена. Відзначте прапорцями всі файли, які хочете перенести на комп'ютер і натисніть кнопку «Старт».
3
Також можна скористатися стандартними програмними засобами операційної системи. Не намагайтеся при таких помилках копіювати всі дані відразу. Копіюйте по одному файлу або папці. Як тільки дійдете до проблемних файлів, пропустіть їх, щоб скопіювати все інше. Далі у вас залишаться всього лише деякі файли, які потрібно перенести на комп'ютер.
4
Ще можна скористатися програмою Alcohol для копіювання всього диска. Як правило, не копіюється тільки через те, що на диску присутні які-небудь ушкодження, тому потрібно перенести все на віртуальну майданчик. Вставте диск, відкрийте дану програму і натисніть на кнопку «Створення образів». Далі вставте диск. Приберіть прапорець з пункту «Перевіряти на наявність помилок». Натисніть на кнопку «Старт». Як тільки копіювання буде завершено, вставте новий диск і натисніть «Запис образів», вибравши в списку тільки що записаний. Дочекайтеся записи і спробуйте з нього скопіювати всі дані.