Як перетворити ISO файл. Як папку перетворити в iso файл.

ISO файл - це віртуальний образ оптичного диска. Такий вид файлів використовується в основному для запису на диски, щоб надалі працювати з ними в системі без використання приводу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Active ISO File Manager.
Інструкція
1
Для перетворення ISO-образу розроблені спеціальні програми. Одна з них - Active ISO File Manager. Запустіть програму на своєму комп'ютері. Вона має інтуїтивно зрозумілий користувачеві інтерфейс. Як показує практика, дане програмне забезпечення часто зустрічається на настановних дисках операційної системи.
2
У верхній частині відкрився додатки вкажіть у спеціальному полі шлях до ISO-файлу, клікнувши лівою кнопкою миші по кнопці з трьома крапками. Натисніть на кнопку «Додати». Далі виберіть розташування файлу, який потрібно перетворити. Відразу ж після вибору способу програма пропонує вам записати його на диск. Для цього виберіть привід, швидкість запису і натисніть на кнопку BURN ISO. Можна також додати файли методом перенесення, тобто в поле програми перенести ті файли, які потрібно записати.
3
Щоб перетворити вміст ISO-файла в звичайну папку на вінчестері, вкажіть шлях для розпакування в третій частині вікна програми, натиснувши на кнопку з трьома крапками. Після вибору пункту розпакування натисніть на кнопку EXTRACT ISO, щоб запустити процес. Вам потрібно буде почекати якийсь час, поки програма повністю скопіює всі дані. Час залежить від потужності вашого комп'ютера.
4
У нижній частині вікна програми можна сформувати образ ISO з будь-якої кількості файлів, зазначених у вибраній папці і в списку нижче. Процедура формування образу буде візуально представлена у вигляді індикатора - поступово заповнюється зеленої смуги.
5
Якщо ви помістіть в ISO-образ стандартний набір файлів без настановних компонентів, то на диск буде записана інформація у вигляді простих файлів, тобто надалі запустити з консолі даний диск не вийде. ISO-образи потрібно створювати для завантажувальних дисків з тестовими програмами або інсталяційний диском операційної системи.
Формат pdf - один з найбільш популярних форматів для збереження документів. На жаль, він не дозволяє в процесі подальшої роботи «висмикувати» з документа потрібну інформацію. Якщо ви часто з цим стикаєтеся, то вам в роботі дуже знадобиться програма, що дозволяє конвертувати документ у форматі pdf, в документ у форматі word (doc), формат, зручний для редагування тексту. Одна з таких програм-помічників ABBYY PDF Transformer.
Вам знадобиться
  • ABBYY PDF Transformer - проста програма, яка з успіхом перетворить PDF-файли в популярні, зручні для редагування формати Microsoft Word, Excel, HTML і TXT.
  • Для того щоб трансформувати документ у форматі pdf, в документ потрібного формату вам буде потрібно завантажити і встановити на свій комп'ютер програму ABBYY PDF Transformer.
Інструкція
1
Після того, як ви завантажили і встановили програму до себе на комп'ютер, запустіть її. Надалі, майстер ABBYY PDF Transformer допоможе вам у работе.Ітак, майстер запущений - виберіть PDF-файл, який ви хочете перетворити.
2
Потім виберіть формат, в який ви хочете перетворити обраний PDF-файл.
3
На наступному етапі у вас є можливість вказати додаткові параметри документа, який ви хочете отримати на виходе.Напрімер, можна змінити його або місце розташування, або параметри дозволу і зображення.
4
Отже, всі параметри задані, і програма почала обробляти файл. Все, на цьому робота з конвертації файлу завершена.
Зверніть увагу
Безкоштовна демо-версія програми дає можливість обробити тільки 15 документів.
Корисна порада
Якщо у вихідному файлі присутні картинки або таблиці, або інші графічні зображення, його конвертація може зайняти досить багато часу. Але, зате, результат буде дуже хороший.