Як провести цікаво свято.

Зазвичай всі свята проходять за одним сценарієм - люди зустрічаються, сідають за стіл, їдять і п'ють, танцюють, говорять по душам ... Ось, власне кажучи, і все, якщо, звичайно, не вважати за веселощі п'яні бійки і з'ясування відносин. У деяких компаніях співають під гітару і ведуть цікаві бесіди, але можна проводити свята набагато веселіше, якщо використовувати ігри та розіграші.
Інструкція
1
«Луноход». Всі учасники стають у коло і вибирають лічилки одного, хто буде повзати всередині кола і прикольно пищати: «Пі-пі-пі, я - місяцехід-1, пі-пі-пі, я - місяцехід-1!» Той з учасників, хто перший засміється і приєднається до першого місяцехід, але зі словами: «Пі-пі-пі, я - місяцехід-2 ...» Таким чином, виграє той, хто не засміється або засміється останнім.
2
«толстощеких Губошлеп». Виберіть двох гостей чоловічої статі з розвиненим почуттям гумору і нездатністю ображатися через дрібниці, посадіть їх на стільці обличчям один до одного. Вручіть їм по пакетику карамельок без обгорток, їх повинно бути рівна кількість. «Жертви» повинні класти в рот по карамельці і вимовляти: «толстощеких Губошлеп!» Чим більше карамельок в роті учасників, тим більше вони стають схожі на цих самих толстощеких Губошлепа і тим менше виразної стає їх мова. Виграє той хлопець, який при однаковій кількості карамельок в роті виголосить фразу більш розбірливо.
3
«Вгадай, хто п'є горілку?» Вибирається будь-яку кількість учасників і виноситься стільки ж прозорих келихів з соломинками і рідиною. Ведучий говорить, що у всіх келихах крім одного налита чиста вода, а в цьому одному - чиста горілка. Завдання інших гостей вгадати, хто п'є горілку, а завдання учасників не показати, що вони п'ють. Гості роблять припущення, поки учасники потягують рідина через соломинку. Коли всі випито, ведучий оголошує, що ... у всіх келихах була ГОРІЛКА!
4
«Не пролий!» Береться великий келих і кожен, хто сидить за столом, наливає в нього трохи якогось напою, бажано, щоб напої ці були різні. Той, хто переповнить келих і проллє цю суміш, повинен буде сказати тост і випити вийшов коктейль. Цей конкурс допоможе відкрити нові рецепти святкових напоїв!
5
«Хто такий?» Утворюються дві одностатеві команди з юнаків і дівчат, кожному по черзі зав'язують очі і надівають на руки товсті рукавиці-рукавиці. Цей учасник повинен обмацати всіх гравців іншої команди і сказати, хто перед ним. Виграє святковий конкурс той, хто вгадає більше всіх гравців.
6
«Прищіпки». Запрошують кілька пар, їм зав'язують очі і причіплюють на одяг в різних місцях кілька білизняних прищіпок. Завдання учасників - якомога швидше знайти і прибрати все прищіпки зі свого партнера. Виграє конкурс та пара, яка швидше впорається із завданням.