Як змусити кінь перейти на більш швидкий алюр.

Виховання коні являє собою навчання її різним видам команд, зокрема, вмінню по сигналу вершника переходити з одного виду алюру на інший. Як навчити коня виконувати команди?
Інструкція
1
Навчання коні найкраще виконувати тільки одному вершнику. У цьому випадку, їй простіше буде звикнути до людини і засвоїти його вимоги. До молодого тварині не слід бути надто вимогливим, підбадьорюйте його голосом, пестіть і привчайте до себе різними ласощами, так домогтися довіри буде простіше.
2
Всього виділяють чотири види аллюров: найповільніший - крок, потім рись, ще швидше галоп. Окремим видом варто іноходь, яку ще називають неправильним алюром. Хоча цей вид пересування є зручним для вершника, він шкідливий для здоров'я коні, тому наїзники найчастіше від нього відмовляються. Привчати кінь переходити з одного виду алюру на інший по сигналу вершника потрібно поступово.
3
Для того щоб почати рух кроком, ви повинні міцно всістися в сідлі, потім подати корпус вперед і дати поштовх обома шенкелями. Якщо кінь пішла занадто швидко, притримайте її приводом, а якщо повільно - зробіть ще один посил шенкелями.
4
Освоївши рух кроком, можна переходити на рись. Для того щоб перейти на цей більш швидкий вид алюру, подайте коні сигнал частими поштовхами шенкеля, до тих пір, поки вона не зрозуміє, що від неї вимагається. Швидкість навчання залежить від вдачі коні. Як правило, гарячому тварині досить просто послабити привід, і кінь сама перейде з кроку на рись.
5
Після того як ви вільно зможете переміщатися риссю, навчіть кінь переходити в галоп, тобто алюр в три темпу. Вершник подає команду: «Галопом - марш», супроводжуючи наказ рухом шенкеля. Добре виїжджені кінь повинен переходити в галоп з потрібною ноги, не проявляючи спроб непокори. Якщо тварина бере занадто швидкий темп, притримайте її приводом.
6
При навчанні будь-яким командам будьте терплячі. Краще провести кілька тренувань у різні дні, ніж надмірно заганяти тварина, пам'ятайте, що воно повинно вам довіряти. Тільки тоді ви зможете домогтися ідеального виконання команд.