Як встановити дозвіл екрана.

Найчастіше після установки Windows і самих нових драйверів для відеокарти, правильне дозвіл екрана виставляється автоматично. Однак якщо цього не відбулося (зображення на екрані деформовано, або все виглядає занадто крупно), скористайтеся цією інструкцією.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук
  • - операційна система Windows
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск», далі Налаштування -> Панель управління.
2
В Панелі управління запустите додаток «Екран». У верхній частині вікна ви побачите вкладки, вам потрібно вибрати вкладку «Настройки». У ній ви зможете змінити дозвіл екрана за допомогою повзунка. Якщо драйвера для відеокарти встановлені і працюють, то рекомендуємо прокрутити повзунок максимально вправо. Таким чином ви встановите оптимальне дозвіл екрана для вашого монітора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1oNC-LT7pFc
Зверніть увагу
Ми розглянули настройку дозволу екрану для операційної системи Windows 2000. В новіших версіях Windows настройка дозволу екрану може виконуватися трохи інакше.
Корисна порада
Рекомендуємо завжди встановлювати оптимальний дозвіл екрана для вашого монітора, його значення можна прочитати в документації до монітора. При правильно працюючих драйверах відеокарти, це найвище значення (праве положення повзунка перемикання режимів екрану).