Як запаяти бак.

Багато автолюбителів не раз стикалися з протікання бензину з бензобака, що відбуваються в силу корозії металу, з великих або мікроскопічних тріщин. Якщо у вас немає можливості здійснити заміну бензобака, то залишається тільки запаяти його - на станції техобслуговування або самостійно.
Інструкція
1
Вирішуючи, як запаяти бак внаслідок появи на ньому мікротріщин і витікання бензину, ви можете відразу звернутися до фахівців, відправитися на станцію технічного обслуговування, де вже виконувалися подібні роботи. Якщо з яких-небудь причин поїхати на СТО ви не можете, відремонтувати бензобак ви зможете самостійно, приготувавши попередньо матеріали, необхідні для пайки. В дорозі пайку краще не здійснювати. Наберіться терпіння і здійснюйте ремонтні роботи вже в гаражі або у дворі, дотримуючись наступних рекомендацій.
2
По-перше, перед тим як запаяти бак, спочатку обов'язково злийте знаходиться в ньому бензин. Хоча багато автолюбителів радять зливати паливо лише нижче рівня діри, такий метод є досить ризикованим, оскільки в процесі пайки бензин може швидко спалахнути. Тому бензобак вашого авто повинен бути порожнім. По-друге, демонтуйте його, попередньо від'єднавши всі розташовані на ньому кільця і муфти. Після цього ретельно вимийте бак, використовуючи звичайну воду з миючим засобом, і дайте йому час просохнути, при цьому паяти діру можна буде лише тоді, коли внутрішня і зовнішня поверхня бензобака просохнуть повністю.
3
Пам'ятайте, що в не вимита бензобаку залишаються пари палива, наявність яких при пайку призводить до вибухонебезпечної ситуації. Тому після промивання бензобака і подальшого зливання з нього рідини обов'язково наповніть його водою на якийсь час, потім гарненько струсіть, виливаючи використовувану рідину.
4
Підготуйте олово і підходящий паяльник, за допомогою якого ви будете виконувати паяльні роботи. Проста технологія пайки бака передбачає здійснення всіх дій тільки при відкритому бензобаку, тому обов'язково зніміть з нього кришку.
5
Розігрійте сам паяльник до необхідної температури, а потім розігрійте і сам бензобак, і використовуване для пайки олово, щоб матеріали встигли схопитися один з одним, і діра була міцно забита. Якщо пробоїна в баку значних розмірів, ви можете використовувати не олово, а поліефірні смоли - в даній ситуації газовий пальник вам вже не буде потрібно. Підготуйте спеціальні склади і склотканина, обробіть краю діри, а потім шарами чергуйте нанесення смоли і склотканини. Пам'ятайте, що чим більше у вас вийде таких шарів, тим якіснішим буде ремонт бензобака.