Як отримати гроші в Фермі.

Комп'ютерна гра «Ферма» - справжній хіт. В неї грають і дорослі, і діти, а також їхні батьки. Існує величезна кількість видів «Ферми», де можна і піцу спекти, і управляти рибним царством, і навіть зануритися в древній Рим. Але найпопулярніша і найпоширеніша версія з домашніми тваринами. Управляти фермою потрібно по-хазяйськи, раціонально витрачаючи гроші. А як же отримати гроші в «Фермі»?
Інструкція
1
Доглядайте за тваринами. На початку гри дається кілька курок. Решту тварин: козу, корову і свиню купите по ходу гри за свій рахунок. Годуєте всіх тварин травою. Для цього клікайте мишкою на вільні ділянки території. Щоб трава росла, поливайте її водою з криниці, поповнення якого теж потребує коштів. Пам'ятайте, недостача їжі, тобто трави, призводить до зникнення тварин. Час від часу на вихованців нападає ведмідь - охороняйте їх, закриваючи хижака в клітку частими кліками мишки.
2
Заробіть кошти в фермі, збираючи продукти, які дають кумедні персонажі. Від курок - яйця, кіз - сир, корів - молоко і т.д. Незібрані вчасно продукти зникають, зменшуючи можливість заробити. Купіть кота - він допоможе все зібрати. Пам'ятайте, чим дорожче коштує тварина, тим дорожче буде коштувати його продукт. Для зберігання більшої кількості продуктів склад покращуйте. За допомогою транспорту продавайте продукти для виручки грошей. Чим краще машина - тим більша швидкість їзди, відповідно більшу кількість ходок. Продайте також ведмедів, укладених в клітку.
3
Побудуйте різні заводи. При поєднанні певної кількості і видів продукції отримаєте дорогі готові вироби. Вони є основним заробітком в грі. Також продавайте зайвих тварин. Зверніть увагу, що гроші, отримані під час гри на поле в наступний рівень не переходять, і доводиться починати все заново кожен раз.
4
Отримайте гроші в «Фермі» поза основної гри. Саме за них купите поліпшені споруди та транспорт, які переходять з рівня в рівень. Для цього виконайте поставлене завдання за мінімальний проміжок часу, незважаючи на витрати в ігровому полі. Отримайте бонус залежно від виграної медалі - золотий, срібною або бронзовою.
Ви продаєте автомобіль. Знайшовся покупець, якого влаштувало технічний стан вашого чотириколісного друга і ціна, яку ви за нього хочете. Ось він - довгоочікуваний день угоди, машина вже на транзитних номерах і ви в передчутті отримання грошей. Але покупець приїжджає на угоду з двома здоровенними амбалами і у вас виникають сумніви, чи точно він буде розплачуватися. Як же підстрахуватися під час отримання грошей за машину ?
Інструкція
1
Отримуючи гроші за автомобіль, важливо підстрахуватися від можливого обману з боку шахраїв. Не призначайте угоду в глухих дворах, на стоянках біля супермаркетів і за містом. Пам'ятайте, що ваша машина на транзитних номерах і ні на кого не оформлена. У такому стані вона найбільше схильна угону і шахраї про це знають. Оглушивши вас і віднявши автомобіль, вони зможуть зареєструвати його на будь-якої людини і ви потім вже нікому нічого не доведете.
2
При отриманні грошей найкраще взяти з собою кілька міцних друзів, щоб вони могли допомогти вам надати гідну відсіч при спробі шахраїв вас пограбувати. Отримавши велику суму грошей, не йдіть відразу в сусідній шинок відзначати продаж машини, а відвезіть основну частину готівки додому. Візьміть стільки грошей, скільки збираєтеся витратити. Таким чином, ви убезпечите себе від зайвих ризиків.
3
Задіюйте при отриманні грошей за проданий автомобіль будь-який банк, що має гідну репутацію, як посередник. Попередньо відкрийте рахунок у банку і отримаєте пластикову карту для більш зручного доступу до нього. Можна використовувати вже наявні рахунки.
4
Попросіть покупця вашого авто покласти гроші, які він повинен сплатити за машину , на ваш рахунок. Такий алгоритм проведення угоди має одні плюси і не має мінусів. По-перше, операціоніст каси банку перевірить, чи є отримані гроші фальшивими, і зробить це абсолютно безкоштовно. По-друге, покласти гроші на рахунок теж безкоштовно. По-третє, по дорозі додому ви не побоюєтеся пограбування. Адже якщо заберуть щойно отриману значну суму грошей, то наші доблесні правоохоронні органи вже навряд чи чимось вам допоможуть. Знайти грабіжників практично буде вже не можливо. А якщо у вас віднімуть пластикову карту, код до якої відомий тільки вам, то ви зможете абсолютно безкоштовно відновити її в будь-якому офісі банку. Пам'ятайте, що передавати ключі від машини новому власнику можна тільки після надходження грошей на рахунок.