Як заправити машину газом.

Коли відбувається заправка газом автомобілів, необхідно виконувати правила безпеки. У тому випадку, якщо ви не знаєте, як заправити машину газом, не намагайтеся зробити це самостійно. Скористайтеся послугами персоналу автомобільних заправних станцій. Не забувайте виконувати деякі вимоги в процесі заповнення зрідженим газом.
Інструкція
1
Якщо в машині є пасажири, висадіть їх перед тим, як почати заправлятися. Як тільки почалася заправка автомобіля, вийдете з машини. Зніміть всі захисні елементи, які відносяться до заправного пристрою.
2
Ні в якому разі не намагайтеся самостійно підключити або від'єднати заправний пістолет. Не вмикайте та не вимикайте самостійно заправну колонку. Включайте двигун тільки після того, як від'єднаний рукав і заглушка заправного устройства.Помніте! Заправка газом - це процес, який вимагає підвищеної уваги. Вимкніть двигун перед тим, як почати заправку автомобіля газом.
3
Обов'язково перевірте балон автомобіля на наявність будь-яких несправностей або механічних пошкоджень. Якщо балон пошкоджений, ні в якому разі не можна здійснювати заправку газом, оскільки це пожароопасно.
4
Перевірте струбцину, яка приєднується до балона. Якщо ви помітите, що вона перекошена, заправляти автомобіль газом нельзя.Перед заправкою автомобіля необхідно перевірте термін опосвідчення балона. Якщо дата прострочена, продовжите її, а вже після цього здійснюйте заправку.
5
Вартість газу на заправках завжди розрізняється. Не завжди ціна виправдовує якість. Дуже часто спостерігається така ситуація, коли газ розбавляють, відповідно, балон неповністю заповнений газом. У зв'язку з цим якість ходу автомобіля погіршується. Знайдіть таку заправку, на якій якісно заправляють балон. Виберете одну таку заправку, на якій у вас буде можливість заправлятися постійно. Так ви трохи захистите себе від неякісної заправки балона і зумовило надійну роботу автомобіля.
Зверніть увагу
Як заправити автомобіль. Огляд техніки. Процес. Ні в якому разі не паліть при заправці, тому що пари бензину дуже вибухонебезпечні! Відкрийте зовнішню кришку бензобака (у деяких автомобілів це робиться з салону або натисканням кнопки на брелоку).
Корисна порада
випитати у колег і сусідів, яка з зручних за розташуванням АЗС торгує хорошим бензином, і прагніть заправлятися тільки там. Під'їжджайте до колонки тією стороною автомобіля, на якій розташований люк бензобака. Ви можете замовити певну кількість літрів, придбати бензин на певну суму або заправити машину до повного бака.