Як приклеїти задній фон на акваріум. наклейка на заднє скло акваріума.

Акваріум в квартирі - не просто ємність для утримання красивих рибок і екзотичних рослин. Він виконує також декоративну функцію і покликаний служити прикрасою житла. Крім внутрішнього оздоблення і зі смаком підібраного косяка рибок, для акваріума має значення також елегантний задній фон. Не завжди зручно використовувати внутрішній об'ємний фон, оскільки він, як правило, обходиться дорожче і більш примхливий в обслуговуванні. Тому зупинимо свій вибір на задньому фоні, який кріпиться до акваріума зовні.
Вам знадобиться
  • - фон Juwel Poster L
  • - клей JBL Fixol;
  • - губка;
  • - засіб для очищення стекол;
  • - канцелярський скотч.
Інструкція
1
Відмовтеся від спокуси просто прихопити задній фон по кутах і краях звичайним скотчем. При такому способі кріплення повітря і вода, що стікає по стінках акваріума з-під кришки, можуть проникнути між фоном і задньою стінкою акваріума. Утворюються видимі сірі плями, адже там, де потрапила вода, фон тимчасово прилипає до скла.
2
Не використовуйте також для наклейки фону підручні засоби, на кшталт гліцерину, мила або цукрового сиропу. З часом така поклейка призводить до відшаровування фону в погано промазаних місцях.
3
Як фон для типового і досить поширеного акваріума об'ємом 80 літрів і розміром заднього скла 600х500 мм виберіть, наприклад, фон Juwel Poster L.
4
Покладіть акваріум на лицьову поверхню і ретельно очистіть заднє скло із зовнішнього боку. Для цього використовуйте м'яку губку і побутові засоби для очищення стекол. При необхідності видалити пристали до скла тверді частинки, використовуйте, наприклад, непотрібну зубну щітку. Видаліть зі скла пил і розводи, щоб скло після обробки стало максимально чистим.
5
Після висихання скла нанесіть на нього клей JBL Fixol. Склад слід наносити по всій поверхні скла, створюючи малюнок у вигляді «змійки». Враховуйте, що кількість клею в комплекті розраховано, як правило, на площу близько 2 кв.м. Ретельніше покрийте клеєм краю задньої поверхні скла, оскільки вони можуть відставати від скла.
6
За допомогою спеціального шпателя, що входить в комплект клею, розподіліть клейовий склад рівномірно по всій площі поверхні. Намагайтеся, щоб руху при цьому були плавними.
7
Візьміть попередньо вирізаний за розміром скла фон, акуратно прикладіть його до верхньої кромки і разравняйте по всій поверхні. Дійте акуратно, але пам'ятайте, що якщо спочатку фон ліг нерівно, його можна легко відірвати від скла і прикласти заново.
8
За допомогою шпателя плавними рухами виженете повітря, що залишилося після прикладання фону. Здійснюйте руху від центру до країв поверхні, не допускаючи утворення бульбашок повітря. Надлишки клею по краях видаляйте губкою. Особливу увагу приділіть кутам і краях фону, де клей має властивість відставати від поверхні. Для надійності прикріпіть кути до скла канцелярським скотчем. Скотч після висихання клею обережно видаліть. Також очистіть залишки клею зі стінок акваріума.
Якими б гарними не були живі рослини в акваріумі, спеціальний штучний задній фон додасть ефект розширення простору і зробить дизайн насиченішим. Дуже зручний в цьому відношенні рулонний фон -плівка.
Вам знадобиться
  • 1 рулон фону, упаковка клею JBL Fixol або 25 мл гліцерину, скотч, миючий засіб для стекол, губка
Інструкція
1
Спочатку підганяється куплений акваріумний фон під розмір заднього скла, за мінусом одного сантиметра з усіх боків, зайве обрізається.
2
Потім ретельно очищається задня поверхня акваріума від забруднень. Робиться це губкою, змоченою в засобі для очищення стекол.
3
В якості клею краще використовувати JBL Fixol. З ним фон -плівка протримається дуже довго. Якщо немає такого клею, то можна використовувати гліцерин, він вільно продається в аптеці. Спеціальним шпателем, який входить в комплект набору, клей рівномірно розподіляється по всьому склу.
4
Накласти фон для акваріума і розгладити його так, щоб видавилися всі бульбашки повітря, інакше вони зіпсують весь дизайн. Дуже добре обмотати шпатель ганчірочкою. Замінити шпатель можна рівним шматком картону.
5
Якщо на куточках акваріумний фон -плівка закручується, то тимчасово він закріплюється скотчем.
6
видавити з країв клей стерти губкою. Для надійності обклеїти фон по всьому периметру клейкою стрічкою. Тепер акваріум виглядає набагато гарніше.