Як наносити блискітки на віки.

На святковому заході або торжестві завжди хочеться виглядати по-особливому привабливо і яскраво. Такий ефект може дати не тільки вдало підібраний наряд, але і ефектний макіяж з використанням блискіток. Вони допоможуть підкреслити ваш настрій і створять неповторний образ чарівної красуні. Домогтися бажаного результату можна за допомогою деяких тонкощів і особливостей нанесення блискіток на повіки. Їх можна освоїти навіть у домашніх умовах і застосовувати для відповідних випадків.
Вам знадобиться
  • - основа під макіяж,
  • - пудра,
  • - блискітки на вазеліновій основі,
  • - щіточка для нанесення основи,
  • - аплікатор для нанесення блискіток,
  • - пензлик для тіней,
  • - матові тіні,
  • - туш,
  • - ватяна паличка ,
  • - айлайнер.
Інструкція
1
Нанесіть на верхні (до брів) і нижні повіки основу за допомогою щіточки або подушечками пальців.
2
Акуратно розтушуйте.
3
Накладіть економно пудру.
4
Нанесіть і розтушуйте тіні на верхню і нижню повіку.
5
Окрасьте вії тушшю.
6
Підведіть айлайнер нижнє або верхнє повіку (залежно від особливостей очей).
7
Зволожите аплікатор для нанесення блискіток.
8
Нанесіть аплікатором блискітки, починаючи від внутрішнього куточка очей і вздовж стінки носа. Далі проведіть під нижнім століттям.
9
Таким же чином нанесіть блискітки на верхню повіку.
10
Промокніть блискітки ватною паличкою, якщо отриманий шар дуже товстий.
Зверніть увагу
Так як блискітки самі по собі достатня яскрава частина макіяжу, дуже важливо, щоб всі інші засоби декоративної косметики гармоніювали з ними. Перевантаженість косметикою може призвести до появи різких переходів і контрастності. Для того щоб уникнути подібної проблеми, слід ретельно розтушовувати основу, пудру і тіні. Це створить прекрасний фон для блискіток. Не слід занадто зловживати світлими блискітками, так як їх надмірна кількість підкреслюють складки і зморшки на повіках. Так само не рекомендується використовувати занадто яскраві блискітки для візуально опуклих очей. Краще нанести злегка мерехтливі.
Корисна порада
Блискітки будуть виглядати більш ефектно на трохи смаглявому обличчі, який створює прекрасний фон для яскравого ефекту. Для власниць світлої шкіри потрібно ретельно підібрати основу під макіяж і пудру на один або навіть півтора тони темніше. Якщо ж шкіра достатньо смаглява або засмагла, тоді можна зупинити свій вибір на основі і пудрі того ж тону. Блискітки протримаються досить довго, якщо під основу нанести крем або гель. Сухі блискітки наносяться на повіки за допомогою спеціального клею. Посилити ефект можна за допомогою нанесення блискіток на брови.