Як видалити файл з флешки. Як видалити з флешки музику.

Флеш-карти стали невід'ємною частиною життя кожної сучасної людини. З їх допомогою ми ділимося інформацією один з одним, переносимо важливі документи або просто зберігаємо на них улюблену музику і фотографії. Записати інформацію на цей носій легко. А видаляти її можна декількома способами.
Інструкція
1
Вставте флешку в USB-порт. Дочекайтеся автозапуску. Якщо такого у вас немає, відкрийте "Мій комп'ютер" і запустіть флешку самостійно. Виберіть файл для видалення. Можна також видалити відразу кілька файлів. Виділяйте їх мишкою, утримуючи клавішу Ctrl. Коли файли вибрані, натисніть Delete на клавіатурі і підтвердіть свій вибір. Або клікніть правою кнопкою миші і виберіть в меню "Видалити". А можна просто перетягнути вибрані файли в корзину, і вони втечуть.
2
Однак буваю випадки, коли флешка просто, грубо кажучи, "глючить". В такому випадку вона може не відкритися, зависнути, відмовитися проводити будь-які операції над файлами. Іноді флешки це роблять і без видимих причин. В такому випадку допоможе тільки повне видалення інформації з флешки. Цю операцію можна виконати за допомогою форматування. Відкрийте "Мій комп'ютер", виділіть флешку, але не відкривайте її. Клікніть правою кнопкою миші і в меню виберіть "Форматувати". Натисніть "Почати". Процес може зайняти кілька хвилин. Однак коли він закінчиться, ваша флешка буде абсолютно чиста. На ній не залишиться навіть вірусів. Бережіть ваші флешки і зберігайте їх в "чистоті".
У досвідчених користувачів персональних комп'ютерів проблем з видаленням інформації з флешки може і не виникнути, але для початківців це може виявитися непереборною перешкодою.

Видалення інформації з флешки

Існує безліч різних способів, за допомогою яких можна видалити абсолютно всю інформацію з флешки. Наприклад, найпростіший - вставити флешку в комп'ютер, відкрити її, виділити необхідні фрагменти і видалити їх за допомогою натискання комбінації клавіш Shift + Del. Варто відзначити, що така процедура все ж залишає можливість відновлення видаленої інформації. Крім того, можна повністю відформатувати флешку. Для цього так само треба вставити її в комп'ютер і відкрити. Потім, потрібно натиснути правою кнопкою миші на вільному просторі і в контекстному меню вибрати пункт "Форматувати". Після цього відкриється спеціальне вікно, в якому користувач може вибрати найбільш підходящий тип файлової системи (Fat32 або NTFS) і тип форматування (повне форматування або швидке). Для видалення інформації потрібно використовувати тільки повне форматування. По завершенню процесу, флешка буде повністю очищена від всіх даних.

Видалення даних з флешки за допомогою спеціального ПО

Крім усього вищесказаного, варто відзначити ще один варіант - програми-шредери, які не тільки видаляють файли з флешки, але і повністю стирають з неї яку-небудь інформацію (навіть не видну очам користувача). Наприклад, одним з найяскравіших представників подібної "фауни" є програмне забезпечення Eraser HDD. Програма не вимагає інсталяції як такої, тобто користувачеві досить запустити її з ярлика, який може знаходитися на зовнішньому диску (або навіть другий флешці). З її допомогою можна досить швидко і легко видалити абсолютно всю інформацію без можливості відновлення (за допомогою стандартних засобів операційної системи така можливість все ж залишається) .Разумеется, існують і інші аналоги, наприклад, Safe Erase 5. З її допомогою користувач може видалити інформацію з флешки одним з шести методів (як приклад - 35-кратне перезапісиваніе інформації). На жаль, впоратися з цією програмою не так легко, як може здатися на перший погляд. Це обумовлено декількома аспектами: по-перше, програма повністю англійською мовою, а по-друге, її інтерфейс трохи заплутаний, у зв'язку з чим можуть виникнути невеликі неприємності. Сама програма платна, але користувачі можуть скачати або її тесову версію, або завантажити спеціальну таблетку.