Як знайти прихований розділ.

На ноутбуці, купленому в роздрібній мережі побутової електроніки, як правило, існує прихований розділ з установочними файлами операційної системи. Його не видно через стандартний провідник Windows, але до нього можна дістатися, використовуючи програму Acronis Disk Director 11 Home.
Вам знадобиться
  • - програма Acronis Disk Director 11 Home
Інструкція
1
Скачайте утиліту Acronis Disk Director 11 Home з офіційного сайту програми. Посилання на скачування знаходиться в кінці цієї статті. Запустіть інсталяційний файл. Під час установки в третьому діалоговому вікні система попросить вас ввести серійний номер, тому оберіть пункт «Встановити пробну версію», - у вашому випадку її буде достатньо. У наступному вікні заповніть поля «Ім'я», «Прізвище» та «Електронна адреса» (можна вигадані), решта не обов'язково. В інших вікнах можна сміливо натискати «Далі», а в останньому «Продовжити». Почнеться установка програми, а після її завершення з'явиться нове вікно, в якому натисніть «Закрити». Іконка програми знаходиться на робочому столі, клацніть по ній, щоб запустити програму.
2
В основній частині програми знаходиться список наявних логічних дисків (томів). Зліва направо вказані назва томи, його ємність, кількість вільного місця, тип, файлова система і статус. Відкрийте список носіїв інформації у вашій операційній системі: клікніть кнопку «Пуск» на панелі задач, а потім «Мій комп'ютер» (в Windows 7 просто «Комп'ютер»).
3
Порівняйте кількість і назви томів в цьому списку і у вікні програми Acronis. Тома, які відсутні в «Моєму комп'ютері», але присутні у вікні програми Acronis, - це і є приховані розділи жорсткого диска. Такий розділ може називатися, наприклад "Recovery", в ньому можуть перебувати файли операційної системи.
4
У цій же програмі ви можете виробляти різні дії з томами жорсткого диска, в тому числі і прихованими: копіювати, переміщати, форматувати, дефрагментировать, змінювати ємність, букву та ін. Доступ до цих дій можна отримати двома способами. Перший: клікніть по потрібному того правою кнопкою миші і в меню виберіть необхідну дію. Другий: використовуйте меню, яке знаходиться зліва від списку томів жорсткого диска.