Як пофарбувати пінопласт.

Як легкий і пластичний матеріал пінопласт отримав широке застосування не тільки в будівництві - його по достоїнству оцінили і ті, хто займається різними видами виробів. У натуральному вигляді пінопласт білого кольору і для того, щоб він повністю відповідав декору приміщення, його достатньо пофарбувати. А будь-яку саморобку може розфарбувати за своїм смаком навіть малюк.
Інструкція
1
Якщо пінопласт розташований всередині приміщення, пофарбуйте його за допомогою будь-якої фарби на водній основі (наприклад, водоемульсійною). Для цього купите в будівельному магазині фарбу потрібних кольорів і набір кистей.
2
Перевірте, щоб на поверхні не було пилу. При необхідності очистіть її сухою тканиною.
3
Нанесіть шар фарби на поверхню пінопласту, переміщаючи кисть в одному напрямку, щоб не було розлучень. Залиште на якийсь час, щоб шар фарби підсох. Повторіть процедуру, завдавши ще шар фарби. При необхідності, можна нанести і третій шар.
4
Для художнього фарбування пенопластовой поверхні, потрібно набір гуашевих фарб і набір художніх кистей. Для основи потрібно водоемульсійна фарба, яка буде виконувати функцію основи для розпису.
5
Підготуйте поверхню до нанесення малюнка. Для цього пофарбуйте поверхню шаром втиснути фарби основного кольору і залиште фарбу на кілька годин до повного висихання.
6
За допомогою простого олівця нанесіть контур майбутнього малюнка на поверхню пінопласту, обводячи шаблон, або намалюйте від руки, якщо шаблон не використовується.
7
Кистями нанесіть гуаш на поверхню пінопласту відповідно з нанесеним малюнком. Дайте виробу добре висохнути. При необхідності повторіть процедуру.
8
Для нанесення на пінопласт фасадних фарб (якщо виріб знаходиться зовні приміщення), нанесіть на нього спочатку захисний шар з штукатурки, щоб уникнути розчинення пінопласту під дією фарби.
9
Штукатурку нанесіть тонким шаром на всю поверхню виробу і акуратно розподіляйте по всій площі. Дочекайтеся, поки штукатурка підсохне, після чого прошпаклюйте.
10
Замість штукатурки можна використовувати «рідке скло», яке наноситься тонким шаром на поверхню пінопласту. У цьому випадку шпаклювати поверхню не треба.
11
На підготовлену поверхню нанесіть фасадну фарбу пензлем, рухаючи їй в одній площині. Після висихання фарби, повторіть процедуру 2-3 рази залежно від необхідності.
Корисна порада
1. Намагайтеся не допускати протягів в приміщенні до повного висихання фарби на поверхності.2. Не забувайте, що гуаш - це водорозчинна фарба. Тому при забрудненні, протирайте розфарбовану поверхню тільки сухою ганчіркою.