Як зібрати бачок унітазу.

Через неякісної води часто виходить з ладу бачок унітазу. У цьому випадку міняти весь комплект не обов'язково достатньо встановити новий бачок. Монтаж бачка зазвичай роблять самостійно, ця процедура не дуже складна.
Інструкція
1
Візьміть два гвинти кріплення, які входять в комплект унітазу. Відкрутіть гвинти-баранчики. Одягніть спочатку металеві шайби на гвинти, а потім гумові прокладки.
2
Знежирте розчинником або бензином посадочні місця в бачку. Нанесіть на посадочні місця герметик. В отвори, під гвинти також нанесіть герметик.
3
Вставте монтажні гвинти в отвір бачка. Поставте зливний бачок на унітаз. Стирчать вниз гвинти повинні входити в отвори унітазу. Надіньте на гвинти прокладки і шайби. Гайками-баранчиками прикрутите бачок. Сильно не затискайте.
4
Перекрийте воду. До водопровідній трубі підключіть гнучкий шланг. Для поліпшення герметизації, використовуйте спеціальну ущільнюючу стрічку або клоччя, просочену маслом.
5
Якщо різьблення на трубі стара, то обріжте її болгаркою і за допомогою спеціального інструменту наріжте нове різьблення. При нарізці різьблення трубу і зуби плашки змастіть маслом. Якщо немає спеціального масла для нарізування різьблення, використовуйте будь-яке. Різьбу нарізайте плавними рухами - вперед, назад. Намагайтеся не зірвати різьбу.
6
Вставте механізм запору води в отвір бачка. На трубі механізму обов'язково встановіть гумові або силіконові прокладки, попередньо оброблені герметиком.
7
Затягніть гайку із зовнішнього боку бачка. Не використовуйте багато зусиль. Бачки зроблені з кераміки і можуть луснути від великих зусиль. Прикрутите гайку гнучкого шланга до труби, що виходить з бачка. Попередньо, для ущільнення намотайте спеціальну стрічку.
8
Вставте зливний механізм в посадочне місце. Фіксація цього механізму відбувається шляхом повороту на 90 градусів.
9
Відкрийте вентиль, що подає воду в бачок. Перевірте, чи не пропускає зливний механізм в унітаз. Чи немає протікань на різьбових з'єднаннях. Якщо протікання є, то перекрийте воду і намотайте додаткову ущільнювальну стрічку на різьбових з'єднаннях.
10
Приступайте до регулювання роботи бачка. На стінці бачка є спеціальна мітка - оптимальний рівень наповнення. Шляхом обертання регулювального гвинта, добийтеся наповнення водою по цьому рівню.
Зверніть увагу
Перед установкою бачка ретельно очистіть зливний отвір в самому унітазі.
Корисна порада
Новий бачок краще вибирати тієї ж моделі, що і старий.