Як встановити флеш-плеєр.

За допомогою флеш-плеєра від Adobe можна переглядати сторінки в інтернеті з динамічно мінливим змістом, сучасними графічними ефектами, вбудованими відеозображеннями і так далі. А щоб його встановити, флеш-плеєр спочатку потрібно завантажити (до речі, це безкоштовно) на сайті розробника.
Інструкція
1
Щоб правильно встановити Adobe Flash Player, спочатку видаліть старі його версії, інакше плеєр може некоректно працювати. Для полегшення завдання в папці з дистрибутивом флеш-плеєра може виявитися і деинсталлятор. Однак якщо з якихось причин такого немає, заходите в меню «Пуск», потім в «Панель управління». Виберіть в віконці розділ під назвою «Установка та видалення програм». Після клацання по ньому відкриється список всіх встановлених на комп'ютері програм. Виберіть Adobe Flash Player і клікніть «Видалити».
2
Хочеться відзначити, що головною специфікою Adobe Flash Player є те, що різновидів цієї програми декілька - для різних браузерів. Так користувачам інтернет-оглядача Internet Explorer необхідно ставити Adobe Flash Player ActiveX. У випадку з Opera, Firefox і Netscape використовується Adobe Flash Player Plugin. Однак встановлюється флеш-плеєр однаково на всіх браузерах.
3
Для початку установки флеш-плеєра зробіть подвійне клацання ЛКМ по установчого файлу. Приберіть в віконці галочку навпроти тексту «Free Google Toolbar» (optional). Далі з'явиться ліцензійну угоду. Ознайомтеся з ним і натисніть внизу вікна на кнопку «Прийняти і встановити ...».
4
Для продовження інсталяції клацніть у віконці кнопку «Закрити». Далі з'явиться ще одне меню, де вам буде запропоновано встановити Plugin або ActiveX (все залежить від браузера, яким ви користуєтеся). Натисніть ще раз на кнопку «Встановити». На дисплеї ви побачите тимчасову панель, яка відображає процес установки.
5
Після установки всіх елементів флеш-плеєра майстер установки програми покаже вам останнє віконце, де буде розташовуватися кнопка "Готово". Клацніть по ній і перезавантажте ПК. Відразу ж після перезавантаження комп'ютера Adobe Flash Player буде готовий до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JQbl8k66qbo
Технологія Adobe Flash є досить популярною, її встановлюють користувачі різних операційних систем: і Linux, і Windows, і Mac. Цей додаток дозволяє переглядати відеофайли прямо зі сторінок веб-сайтів.
Інструкція
1
Щоб встановити програму Adobe Flash Player, відкрийте браузер і відвідайте офіційний сайт розробника Adobe. Далі зайдіть в розділ Get Adobe Flash Player, його ви знайдете в правій частині інтернет-сторінки.
2
Зверніть увагу, що процес установки флеш- плеєра буде трохи змінюватися в залежності від того, яким браузер ом ви користуєтеся. Якщо ви виходите в інтернет за допомогою Internet Explorer, тоді перед процедурою установки закрийте всі активні програми і натисніть посилання для автоматичного завантаження.
3
Перед вами з'явиться вікно з розділом "Free Google Toolbar", і якщо ви не захочете встановлювати тулбар на ваш комп'ютер, тоді приберіть галочку навпроти цього напису. Далі клікніть на кнопку "Agree and install now", після чого у вікні натисніть на рядок «Встановити елемент управління ActiveX».
4
Система безпеки попередить вас про завантаження нової програми. Для її установки натисніть кнопку «Встановити». Після завершення процесу інсталяції вам необхідно натиснути на що з'явилася напис «Готово». Якщо перед вами з'явився який-небудь ролик, значить, Flash Player благополучно встановлений на ваш комп'ютер.
5
Якщо ж ви для перегляду сайтів користуєтеся іншим браузер ом, тоді після кліка на посилання флеш- плеєра перед вами з'явиться про версії обраного браузер а, операційній системі, і приблизний час для скачування програми. Натисніть на поле з написом «Завантажити».
6
Далі у вікні, необхідно вибрати ту папку, в яку ви бажаєте зберегти файл. Як тільки він буде повністю завантажений на комп'ютер, закрийте всі активні програми і браузер и, а потім запустіть інсталятор Flash Player. Все буде зроблено автоматично, вашої участі не буде потрібно. Весь процес не займе багато часу, буквально через хвилину ви знову зможете запустити потрібний браузер і відкрити необхідні додатки.