Як встановити драйвер чіпсета. Як видалити драйвера материнської плати.

Установка драйверів - дуже відповідальний і важливий процес. Особливо це стосується таких елементів комп'ютера, як центральний процесор і материнська плата, тому що відсутність драйверів може позначитися на роботі багатьох елементів ПК.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers.
Інструкція
1
Якщо ви тільки що встановили операційну систему, то спробуйте оновити драйвери чіпсета через диспетчер пристроїв. Відкрийте це меню і знайдіть обладнання, виділено знаком оклику. Клікніть на його назві правою кнопкою миші. Виберіть пункт "Оновити драйвери».
2
Вставте диск від вашої материнської плати в привід. Виберіть пункт «Установка з вказаного місця» і виберіть необхідний DVD-привід. Якщо даний диск відсутній, то вкажіть пункт «Автоматичний пошук і установка драйверів». Для успішної роботи цієї функції необхідний доступ в інтернет.
3
Тепер спробуйте знайти в інтернеті драйвери для потрібного пристрою. Перейдіть на офіційний ресурс фірми-виробника вашої материнської плати. Знайдіть розділ «Завантаження» (Download) і скачайте відповідну версію драйверів. Краще не використовувати самі останні (Beta) версії пакетів драйверів.
4
Повторіть установку драйверів через диспетчер пристроїв, вказавши папку, в яку збереглися викачані драйвери. Врахуйте, що самостійний пошук і установка драйверів - це дуже важкий і небезпечний процес. Знайдіть програму Sam Driver і скачайте її.
5
Після установки цього додатка запустіть файл DIA-drv.exe. Почекайте деякий час, поки утиліта просканує пристрої, встановлені в комп'ютер, і підбере до них потрібні драйвери.
6
Тепер встановіть прапорець навпроти того комплекту драйверів, який необхідно встановити. В даному випадку - це пункт Chipset. Тепер натисніть кнопку «Виконати завдання». Зачекайте, поки завершиться процес установки потрібних файлів.
7
Перезавантажте комп'ютер і відкрийте диспетчер пристроїв. Переконайтеся в тому, що драйвери для чіпсета встановлені і прийняті системою. В іншому випадку, скачайте новішу версію програми та спробуйте оновити драйвери.