Як зменшувати розмір файлів.

Хоча в даний час носії інформації досягли досить великих обсягів, часто буває необхідно зменшити розмір файлу, наприклад, для того, щоб відправити його по електронній пошті.
Вам знадобиться
  • Існує досить багато програм для того, щоб зменшувати розмір файлів. З безкоштовних утиліт найчастіше використовується програма 7-zip. Вона зручна тим, що в ній є можливість працювати з більшою частиною алгоритмів архівування різних інших програм.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму 7-zip. Після її установки необхідно налаштувати її на роботу з усіма архівними файлами. Натисніть «Сервіс» - «Налаштування». На вкладці «Система» натисніть кнопку «Виділити все». Після натискання кнопки «ОК» утиліта буде запускатися завжди, коли ви зробите подвійний щиголь на архівному файлі.
2
Тепер, коли програма встановлена, можна зменшувати розмір будь-яких файлів, додаючи їх в архіви. У «Провіднику» або в «Моєму комп'ютері» правою кнопкою клацніть на файли або папки, розмір яких вам необхідно зменшити. З'явиться контекстне меню, в якому є пункт «7-zip». Якщо навести курсор миші на цей пункт, буде видно, що можна відразу стиснути файл з параметрами за замовчуванням, або можна вибрати пункт «додати до архіву ...», вибравши який ви зможете налаштувати тип архіву, рівень стиснення та інші параметри.
Корисна порада
Чим вище встановлений рівень стиснення, тим більше часу буде потрібно програмі для зменшення розмірів файлу і тим менший розмір матиме файл після обробки.