Як відзначити 8 березня в офісі.

Святкування 8 березня в офісних стінах нерідко зводиться до банальних подарунків і малоцікавим, черговим промовам. Тим часом це свято можна перетворити в запам'ятовується подія, яка допоможе згуртувати колектив і створити весняний настрій.
Вам знадобиться
  • - квіти;
  • - презенти;
  • - листівки;
  • - закуски.
Інструкція
1
Замість подарунків, які передбачають великі фінансові витрати, проявіть фантазію. Увечері напередодні свята поставте на стіл кожної співробітниці невеликий презент. Це може бути красива листівка, коробка печива або квітка в невеликій вазі. Подібний жест підніме настрій з самого ранку і задасть тон всьому святкового дня.
2
Якщо у вас прийнято відзначати свята прямо в офісі, приготуйте стіл з легкими стравами. Віддайте перевагу компактним, але ситним закусок - тарталетки, канапе, тістечком, фруктам. Дуже часто саме жінки готують святковий стіл, в тому числі і на 8 березня. Проте чоловіки можуть істотно полегшити їм завдання, якщо замовлять готові закуски заздалегідь в прилеглому кафе.
3
Підготуйте невеликий номер. Це може бути пісня, танець або спільне читання віршів власного твору. В даному випадку не варто сподіватися на особливий талант або виняткові артистичні здібності: побачити чоловічу частину колективу в незвичній ролі вже забавно і приємно.
4
Якщо ваш колектив складається лише з жінок, не залишайте себе без привітань та офісного торжества. Складіть сценарій свята, включивши в нього ігри, конкурси і тости. Але навіть проста бесіда на абстрактні теми і відпочинок від роботи можуть також згуртувати колектив.
5
Підготуйте для кожної жінки порожню листівку, на якій зазначено її ім'я. Пустіть листівки по колу і попросіть кожну співробітницю написати кілька приємних епітетів, що характеризують колегу, чиє ім'я написано вгорі. В результаті всі жінки отримають по листівці, повної красивих слів.
6
Замість традиційного офісного застілля влаштуйте альтернативний свято, спрямований на отримання задоволення. Наприклад, замовте професійну фотосесію в стінах компанії або запросіть майстрів манікюру, які зроблять масаж рук.