Як зробити подарунок татові на

Взагалі чоловікам вибрати подарунок складніше, ніж жінці - вони не люблять дрібничок і всяких приємних дрібниць, яким раді дами. Звичайно, папи справа інша - подарунок, піднесений своїм чадом, їх завжди радує, але хотілося б, щоб він дійсно був корисний.
Інструкція
1
Папа - теж чоловік, а за статистикою вони не люблять, коли їм дарують скарбнички, набори для гоління, м'які іграшки, листівки, рамки для фотографій, гелі для душу, одеколон, светри і рубашкі.Мужчіни люблять практичні подарунки, які вони зможуть використовувати багато років, такі як хороший ремінь для брюк, практичний складаний ніж і ті речі, які необхідні їм у даний момент. Прислухайтеся до розмов батьків - зможете швидко вирішити це питання з вибором подарунка.
2
Якщо ваш батько молодий і тілом, і душею і любить займатися спортом, то сходіть в спортивний магазин за новорічним подарунком для нього, напевно продавці-консультанти порадять вам, що купити, виходячи з віку вашої папи і його переваг. Якщо він любить екстрим, то подаруйте йому стрибок з парашутом або інша розвага того ж типу, яке можна знайти в вашому місті. Зберіть всю вашу сім'ю і перед Новим роком їдьте в ліс пограти в пейнтбол - чоловіки ніколи не виростають з хлоп'ячого віку!
3
Сходіть в магазин, де продаються різні гаджети - чоловікам подобаються прикольні електронні іграшки та прилади. Батькові-рибалці зробити подарунок на Новий рік дуже просто - це або який-небудь спеціальний зимовий інвентар, або теплі рукавиці або жилет з овчини, та й стильна фляжка з хорошим міцним напоєм зайвою не буде на жодній, навіть літньої, рибалці!
4
Ваш батько любить покопатися на дачі? Відмінно! Бігом в магазин для садівників-любителів та беріть там все саме просунуте в цій галузі. Не біда, що зима на дворі - саме передчуття того, що він візьме все це з собою навесні на дачу вже свято і радість надолго.Любітелю хокею - квиток на матч, любителю книг - рідкісний фоліант, любителю музики - давно розшукуваний альбом, любителю живопису - свій портрет (це для всякого батька багато краще за будь пейзажу)!
5
Дуже захоплюючим заняттям може стати домашня пивоварня для любителя пива - не всякий може похвалитися пінним напоєм власного виготовлення. Папе на Новий рік подаруйте абонемент в баню на нього і його друзів. Це ж традиція така - в баню з друзями на Новий рік! І найголовніше - даруючи будь, навіть самий дріб'язковий подарунок, не забудьте прикласти до нього всю свою любов і вдячність.