Як навчитися танцювати сальсу.

Сальса - це соціальний танець. Основна мета його - спілкування. Саме тому сальса вважається танцем імпровізації. У ньому немає чітко визначеної послідовності кроків. Є тільки базовий набір елементів, який кожен може структурувати, як йому хочеться.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що основа сальси, як і будь-якого іншого латиноамериканського танцю - кроки. У цьому виді мистецтва всі рухи підпорядковані ритму 4-х. Тобто акцентним буде саме 4 крок. Виконуються вони досить просто. Для кроків вперед спочатку ногу ставте на носок, потім на подушечку стопу, після - плавно на всю підошву. Також остання частина може бути замінена на постановку ноги на п'яту. Головне - робити це на рахунок чотири. Виглядає це все на ділі, як ходьба під музику. Однак головна відмінність танцю від ходьби в тому, що робити все потрібно дуже гармонійно. Неухильно дотримуйтесь і таке правило: при виконанні будь-якого руху ставте стопу на підлогу носком назовні. Але ні в якому разі не всередину. Адже в іншому випадку танець позбудеться елегантності. А ви ризикуєте віддавити своєму партнерові ноги.
2
Якщо ви хочете танцювати сальсу в парі, то знайте, що при партнерському виконанні чоловік веде, жінка прикрашає. Тому завдання партнерки слідувати за своїм кавалером. Адже сальса - це танець-флірт, танець пристрасті. Тому рухи повинні бути відточені, але при цьому буквально невагомі.
3
Щоб навчитися танцювати сальсу, потрібно спочатку навчитися красиво рухати стегнами. Можна навіть сказати, що робити це необхідно дуже елегантно. Тому що весь танець побудований на русі тіла, і основний темп задають саме ноги і стегна.
4
Найкраще навчатися мистецтву латиноамериканських танців у правильній одязі та взутті. Для жінок ідеальним варіантом буде широка спідниця, чоловікам краще вчитися в стильних брюках і сорочці. Що ж стосується взуття, то краще всього вибирати ту, на якій є невеликий, але стійкий каблучок. Це правило справедливо як для жінок, так і для чоловіків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n-rs1nMwAZ0