Як зробити студійне фото.

Студійні фотографії відрізняються не тільки якістю виконання, а й продуманої постановкою. Для початківців фотографів вони можуть послужити хорошим наповненням портфоліо. Але через недосвідченість вони можуть зіткнутися з проблемою, як зробити студійне фото.
Інструкція
1
Визначтеся з орендою студії, в якій ви будете працювати. Для початку підійде недорогий, але, тим не менш, відповідальний мінімальним вимогам варіант. Витрачатися на шикарне приміщення, обставлене технікою і аксесуарами по повній програмі, сенсу немає. Швидше за все, ви все одно не будете користуватися більшою частиною з них. Далі необхідно підібрати модель.
2
Якщо мета вашого заходу - наповнення власного портфоліо, то в якості моделі найкраще підійде людина, з якою ви будете максимально комфортно себе почувати, якому зможете давати команди і розпорядження без будь-якого сорому. Це дозволить працювати більш ефективно. На цю роль найкраще підійде хтось із ваших знайомих, з ким ви вже мали спільність.
3
У кожному разі, заздалегідь обговоріть умови зйомки, щоб для моделі не стало несподіванкою, що вона працювала безкоштовно. Крім того, домовтеся і про такі моменти як подальше використання фотографій, їх публікація в інтернеті або друкованих виданнях.
4
Зробіть домашні заготовки. Продумайте декілька сценаріїв зйомки образів для моделі. Навіть якщо ви знімаєте на замовлення, і у вашого клієнта, за його запевненням, є готові ідеї для зйомки, не потрудіться придумати свої. До роботи слід підходити відповідально.
5
Подбайте про аксесуари для зйомки. Знову ж, якщо клієнт взяв це на себе, у вас повинен матися черговий набір, з яким ви точно будете знати, як працювати. Підібрані клієнтом аксесуари можуть вас неприємно здивувати, і проведення зйомки може виявитися під загрозою.
6
Якщо фінансове становище не дозволяє орендувати студію, зйомку можна провести і в домашніх умовах. Головне при цьому - правильно підготувати приміщення. Організуйте фон. Для цього підійде, наприклад, тканину однотонного кольору. Звичайно, найважливішу роль грає освітлення. Приділіть цьому належну увагу, без професійних освітлювальних приладів і аксесуарів при цьому не обійтися. Але праці на підготовку компенсуються хорошими фотографіями, не поступливими зробленим в справжній студії.