Як зняти набряк від флюсу. Як прибрати флюс в домашніх умовах.

Флюс (абсцес, іншими словами) може виникнути в будь-який час. При запаленні зазвичай з'являється біль в порожнині рота, набряк , слабкість, підвищується температура. Відкладати лікування флюсу не варто, необхідно якомога швидше звернутися до лікаря, інакше гній може поширитися і викликати навіть зараження крові.
Інструкція
1
Так що для запобігання можливих неприємних та небезпечних наслідків зверніться до лікаря-стоматолога. Він призначить вам необхідне лікування, наприклад, випише знеболюючі, антибіотики. Хірургічне втручання може знадобитися тільки в особливих випадках. Звичайно ж, звернутися до фахівця можна не завжди, а точніше, не відразу. В таких випадках допоможе вам полегшити свій стан лікування в домашніх умовах. Ви зможете знизити температуру, зняти набряк.
2
Почати варто з холодного компресу. За допомогою льоду можна зменшити біль, яка виникла через флюсу. Холодне прикладайте тільки до тієї щоці, в якій з'явився набряк, потримайте лід або змочену в холодній воді серветку кілька хвилин. Набряк зійде не відразу, це відбудеться поступово, так що запасіться терпінням.
3
При болях і набряку не зайвими виявляться і часті полоскання області рота. Такі процедури, крім того, ще й знімуть виникло запалення, приберуть гній, позбавлять від бактерій, які й стали джерелами утворення абсцесу, прискорять весь процес одужання. При приготуванні розчину для полоскання рота ви можете використовувати різні засоби з аптеки (наприклад, лікувальні трави та рослини), а також морську сіль і питну соду.
4
При відсутності алергії на що-небудь та інших протипоказань стоматолог може призначити вам, як вже було сказано, знеболюючі та протизапальні препарати. Наприклад, такі як «Ібупрофен,« Тайленол. З їх допомогою можна значно знизити больові відчуття. Проте ні в якому разі не купуйте подібні засоби самостійно, без рекомендації фахівця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h0zl5UL2pJ8
Зверніть увагу
Крім того, не варто і приймати будь-які антибіотики, заздалегідь не проконсультувавшись з лікарем. Якщо вам необхідно, то замініть їх краще на натуральні засоби: в аптеці купите гранульований часник і приймайте його відповідно до інструкції. Даний засіб зніме набряк, прибере запальний процес.