Як видалити запах в чоботях.

Чи доводилося вам помічати, що іноді взуття може виділяти неприємний аромат? Напевно, так! Неприємний запах викликаний підвищеною пітливістю ніг. Справа в тому, що стопи є природним місцем існування бактерій, які харчуються потім. Виділяються бактеріями продукти життєдіяльності і утворюють той смердючий запах. «Аромат» додається грибком, поселившимся на стопах ніг. Але ситуація не безнадійна: запах в чоботях і іншої взуття можна видалити і запобігти його повторне появу.
Вам знадобиться
  • - зерна кави;
  • - цеоліт;
  • - ялівцева або кедрова стружка;
  • - устілки, поглинаючі запах;
  • - спеціальні креми;
  • - морська сіль або чай;
  • - вода;
  • - бавовняні шкарпетки;
  • - спрей-антиперсперант.
Інструкція
1
Щойно зняту з ніг взуття залишайте в світлому, добре провітрюваному місці.
2
Якщо чоботи виконані з темної шкіри, помістіть всередину зерна кави і залиште їх на добу. Через добу від неприємного запаху не залишиться і сліду.
3
В чоботи, виготовлені зі світлої шкіри, вкладіть мішечки з ялівцевого або кедрової стружкою: така стружка чудово вбирає запахи.
4
Універсальним устранітель неприємних запахів в чоботях різного кольору є цеоліт. Цей природний матеріал помістіть в сітчасті упаковки і покладіть у взуття. Переважна особливість цеоліту - можливість багаторазового його використання. Досить залишити сіточку з цеолітом на підвіконні під прямими сонячними променями на шість годин, і він поверне свою колишню працездатність.
5
Використовуйте запахопоглощающіе устілки. У тому випадку, якщо в чоботях звичайні устілки і вони не приклеєні, витягуйте їх регулярно і просушують. Більш того, періодично періть устілки: це запобіжить виникненню неприємного запаху, що виділяється чобітьми.
6
Приділіть увагу гігієні ніг: регулярно промивайте ноги в теплій мильній воді, гарненько обтирайте їх, використовуйте спеціальні креми, призначені для нормалізації потовиділення ступень, а також запобігають появі смердючого запаху. Робіть ванночки для ніг, наприклад, чайні або з морською сіллю. Для догляду за ногами чудово підійде звичайний спрей-антиперсперант.
7
Носіть бавовняні шкарпетки або колготки: відмовтеся від синтетики.
Зверніть увагу
Ніколи не кладіть непросохлі після шкарпетки чоботи в шафку для взуття. В шафці темно і тепло, а значить, це - справжній рай для розмноження бактерій: чоботи не просохнуть, а видаваний смердючий запах стане більш концентрованим.
Корисна порада
Придбайте сушилку для взуття з іонізатором: вона швидко висушить чоботи і вб'є що почали розмножуватися бактерії, а значить, усуне неприємний запах.