Як прискорити роботу комп'ютера. Як прискорити роботу процесора.

Рано чи пізно більшість з нас помічає, що швидкість роботи комп'ютера істотно знизилася. Чому так відбувається? Адже апаратна частина комп'ютера не змінювалася - процесор виконує всі стільки ж операцій в секунду, розмір пам'яті залишився колишнім, і, здавалося б, швидкість змінюватися не повинна. А відбувається це через проблеми в програмній частині комп'ютера - віруси, помилкові ключі реєстру, неправильно віддалені програми. Все це призводить до істотного зниження швидкості роботи.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб виправити програмні помилки необхідні спеціальні програми-чистильники. Зручно використовувати вже заслужили популярність програми «HijackThis» для виправлення помилок і підозрілих «дірок» в системі, "Dr. web cure it "для позбавлення від вірусів і« Regcleaner »для чистки реєстру. Всі ці утиліти поширюються по ліцензії freeware, так що у вас не виникне проблем з їх покупками - всі їх можна відкрито скачати в інтернеті.
Інструкція
1
Спочатку необхідно позбутися від вірусів. Вимкніть комп'ютер від інтернету, від локальної мережі. Перезавантажте комп'ютер в безпечний режим. Запустіть програму "Dr. web cure it "і зробіть повну перевірку комп'ютера на віруси. Це може зайняти тривалий час, але зробити це необхідно. Видаліть всі знайдені вірусні файли. Перезавантажте комп'ютер.
2
Тепер проведемо чистку реєстру. Запустіть утиліту «Regcleaner». На вкладці Software відзначте програми, яких вже немає в вашій системі, але від яких залишилися записи в реєстрі. Натисніть «remove selected». Так ми позбудемося зайвих записів. Тепер проведемо пошук помилок реєстру. Натисніть Tools - Registry cleanup - Do them all. Запуститься пошук помилкових ключів. Відзначайте всі помилки галочками і вибирайте «Remove selected».
3
І, нарешті, захистимо нашу систему за допомогою утиліти «HijackThis». Після запуску програми вибирайте пункт «Do a system scan only», і так само, як і в попередньому випадку - відзначайте помилки і натискайте "Fix cheked" .Після проведення такої чистки швидкість комп'ютера помітно збільшиться, а захищеність зросте.
Зверніть увагу
Іноді після роботи HijackThis Стартовий сторінка браузера змінюється на порожню сторінку. Якщо вам потрібно починати роботу саме з тією, яка встановлена в даний момент, збережіть її перед роботою утиліти HijackThis.