Як вибрати барабанні палички.

Далеко не всякий професійний барабанщик зможе вам з ходу сказати, чому він вибрав ті чи інші барабанні палички. Швидше за все, вибір у них робиться автоматично. Вони вже знають, що їм потрібно. І вам теж необхідно це знати, щоб зробити правильну покупку.
Інструкція
1
Зверніть увагу на поверхню паличок - вони повинні бути гладкими, рівними, з досить щільної деревини. Крім породи деревини, має велике значення вага, діаметр, довжина і матеріал наконечників барабанних паличок. Крім того, професіонали кажуть ще й про баланс, а також зручність захоплення.
2
Віддавайте перевагу паличкам з деревини, яка не має контрастно вираженої структури, інакше такі палички зможуть зламатися буквально в будь-який момент гри. Крім цього, від матеріалу паличок, а точніше наконечників, залежить і видаваний барабанами звук. Так дерев'яні наконечники дозволяють витягати природний звук, проте синтетичні - нейлонові, витягають звук гучний і більш насичений і служать на порядок довше.
3
Підбирайте палички не тільки виходячи з матеріалу, але і так, щоб вони ідеально лежали в руках. Якщо тримати їх буде зручно, то і якість витягується з барабанів звуку підвищиться. Не бійтеся порівнювати декілька комплектів барабанних паличок.
4
Також одним з важливих факторів у виборі барабанних паличок є ваш стиль гри, репертуар. Особливо акуратно слід вибирати палички для року, джазу і класики.
5
Оцінюючи вибрані палички, обстукаєте їх одна об іншу і прислухайтеся. Якщо виникли підозри, що палички далеко не настільки щільні, як хотілося б або й зовсім мають всередині порожнину, не здумайте їх купувати.
6
Ще раз варто повторитися, що палички повинні бути ідеально прямими і рівними, адже найменший викривлення форми паличок не кращим чином позначиться на вашій грі. Покатайте кожну з них по рівній поверхні, і ви відразу побачите, наскільки вони прямі.
7
Набравшись досвіду, розібравшись в тонкощах вибору якісних барабанних паличок, ви будете це робити автоматично. Бути може, ви вирішите підібрати відразу кілька комплектів для різних стилів гри. Адже не варто зациклюватися на чомусь одному.