Як зайти в XP адміном.

Концепція безпеки Windows побудована на основі розмежування прав доступу до ресурсів ЕОМ відповідно до прав, зіставленими облікових записів користувачів. В XP, як і в інших версіях Windows, існує створювана при установці обліковий запис суперкористувача з ім'ям Administrator в англійській і «Адміністратор» в російській варіанті ОС. При використанні екрану вітання ця обліковий запис не відображається, тому питання виду «як зайти в XP адміном» частенько з'являються на форумах IT-тематики.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис користувача, що складається в групі адміністраторів.
Інструкція
1
Відкрийте вікно панелі управління Windows. Для цього натисніть кнопку Win на клавіатурі або клікніть мишею по кнопці «Пуск», розташованої в панелі задач на робочому столі. В відображення після цього меню виділіть пункт "Налаштування", дочекайтеся появи дочірнього меню і клацніть по пункту «Панель управління».
2
Відкрийте вікно папки «Облікові записи користувачів». Для цього у вікні панелі управління знайдіть елемент з відповідною назвою і відкрийте його. Виберіть пункт «Відкрити» в контекстному меню, доступному при натисканні по елементу правою кнопкою миші або зробите один або два кліка (залежно від поточного типу відображення вмісту папки) по елементу лівої кнопкою.
3
Перейдіть до вікна зміни параметрів облікових записів користувачів, якщо панель управління знаходиться в режимі виду по категоріях. Для цього клікніть по елементу «Облікові записи користувачів» в поточному вікні. Якщо в панелі управління включений класичний вид відображення елементів, дії даного кроку виконувати не доведеться.
4
Перейдіть до вікна настройки параметрів входу і виходу користувачів із системи. Відкрийте елемент «Зміна входу користувачів в систему» в групі «Виберіть завдання ...» поточного вікна.
5
Вимкніть використання сторінки вітання при старті системи. Зніміть прапорець «Використовувати сторінку вітання». Натисніть кнопку «Застосування параметрів» для того, щоб зафіксувати зроблені зміни.
6
Перезавантажте комп'ютер. Закрийте вікно панелі управління. Клікніть по кнопці «Пуск». В відображення меню виберіть пункт «Вимкнути комп'ютер». Далі виберіть опцію «Перезавантаження» та натисніть кнопку OK або натисніть кнопку «Перезавантаження» (дії залежатимуть від встановленої версії пакету доповнень Service Pack для Windows XP). Дочекайтеся завершення роботи системи та її подальшого завантаження.
7
Зайдіть в систему з обліковими даними адміністратора. Після завантаження системи з'явиться вікно «Вхід в Windows». В поле «Користувач» введіть рядок «Адміністратор». В поле «Пароль» введіть пароль адміністратора. Натисніть кнопку OK.