Як змінити файл xml.

Основне призначення мови XML (eXtensible Markup Language - «Розширювана мова розмітки») полягає в зберіганні відносно невеликого обсягу даних. Його використання дозволяє обійтися без повномасштабної бази даних при зберіганні та обмін структурованою інформацією між додатками. Такі дані зберігаються в звичайних текстових файлах з розширенням xml і тому створювати або вносити в них зміни можна практично будь-яким текстовим редактором.
Інструкція
1
Скористайтеся для внесення змін до xml-файл будь-яким спеціалізованим редактором для роботи з веб-документами. Кожна програма цього роду сьогодні має вбудовані засоби для роботи з синтаксисом мови XML. Використання спеціалізованого редактора значно спрощує і прискорює роботу з xml-кодом, так як програма не тільки підсвічує синтаксис і правильно форматує теги мови, а й пропонує контекстну підказку при введенні тегів. Це працює приблизно так само, як контекстна підказка в пошукових системах - ви починаєте вводити тег, а програма показує список, в якому можна вибрати потрібне вам написання цього тега.
2
Використовуйте текстовий редактор будь-якого ступеня просунутості, якщо відсутня доступ до спеціалізованого редактору. Навіть найпростіший Блокнот можна використовувати для створення та внесення змін до xml-файли. Зрозуміло, це не так зручно через відсутність перевірки правильності вводяться вами тегів та інших благ, пропонованих спецредакторамі. Працювати з документами на мові XML можна як безпосередньо на сервері, так і завантажуючи їх в свій комп'ютер, а після внесення змін переписуючи залишився на колишньому місці оригінал.
3
Застосовуйте ті ж самі функції, які використовуєте і для зміни простих текстових файлів, якщо редагувати xml-докумени повинні скрипти, написані на якому-небудь серверній мові програмування. При використанні мови PHP можна задіяти і вбудовані функції, призначені для роботи саме з цим форматом - наприклад, domxml_new_doc (створення нового xml-документа), domxml_open_file (відкриття xml-файла), domxml_xmltree (створення об'єкта на основі вмісту xml-файла) та інші .