Як прибрати зайве з екрану.

Кажуть, що чисто буває не там, де прибирають, а там, де не смітять. Що ж робити, якщо найгірше вже трапилося і екран комп'ютера рясніє всілякими ярличками і іконками, під якими не видно шпалер робочого столу? Зрозуміло, очистити робочий стіл, прибравши з нього все зайве.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою ОС Windows XP і вище.
Інструкція
1
Для того щоб злегка розібрати завали на робочому столі, вам буде потрібно запустити майстер очищення робочого столу. Щоб це зробити, знайдіть на робочому столі вашого комп'ютера будь-який вільний від іконок ділянку і клацніть по ньому правою кнопкою мишки. В контекстному меню виберіть опцію «Майстер очищення робочого столу» в групі «Упорядкувати значки». Відкриється стартове вікно майстра очищення з описом того, що робить ця утиліта. Натисніть на кнопку «Далі», що знаходиться в нижній частині вікна.
2
Виберіть ярлики, які можна без шкоди для зручності вашої роботи за комп'ютером перенести в папку «Невикористані ярлики». Для цього перегляньте список ярликів, який відкрився в наступному вікні майстра очищення. Близько ярликів, якими ви користувалися недавно, стоятиме дата останнього запуску. Якщо ви не запускали додаток за допомогою ярлика на робочому столі, принаймні, тиждень, сміливо можете прибирати його в папку для невикористовуваних ярликів, яку створить майстер очищення. Приберіть галочки з чекбоксів близько тих ярликів, які вам потрібні щодня. Натисніть на кнопку "Далі".
3
Ще раз перевірте список ярликів, які будуть прибрані з робочого столу. При необхідності натисніть кнопку «Назад» і відредагуйте список. Після цього натисніть на кнопку «Готово». Ваш робочий стіл очищений.
4
Щоб не запускати кожен раз процедуру очищення вручну, налаштуйте Майстер очищення робочого столу. Для цього в контекстному меню, яке викликається клацанням правої кнопки миші по порожньому місці робочого столу, виберіть пункт «Властивості». У вікні властивостей клікніть по вкладці «Робочий стіл». Натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу» і у вікні, поставте галочку в чекбоксі «Виконувати очищення робочого столу кожні 60 днів». Клацніть по кнопці ОК, а у вікні властивостей натисніть кнопку «Застосувати» і ОК.
Корисна порада
Крім ярликів для запуску додатків на вашому робочому столі можуть виявитися різні файли, з якими майстер очищення нічого не може зробити, оскільки ці файли не є ярликами. Для того щоб очистити від них робочий стіл, створіть нові тематичні папки на одному з дисків свого комп'ютера і перемістіть в них файли. Можете розібрати файли за вже наявними теках таким чином, щоб ви змогли вільно орієнтуватися в тому, що і де у вас хранітся.Чтоби не доводилося витрачати час на розбір робочого столу, візьміть собі за правило, не зберігати на нього документи. Якщо ви кілька днів поспіль працюєте з яким-небудь файлом і вам зручніше запускати його з робочого столу, створіть ярлик цього файлу, клацнувши по його іконці правою кнопкою миші і вибравши опцію «Створити ярлик». Помістіть створений ярлик на робочий стіл. Коли ви перестанете звертатися до цього файлу, майстер очищення прибере його ярлик з вашого робочого столу.