Як зробити фігурки з повітряних куль.

Мистецтво створення фігурок з повітряних куль називається твістінг. Існує маса фірм, які займаються виготовленням подібних прикрас до свят. Втім, можна навчитися складати композиції самостійно. Починати краще з найпростіших.
Вам знадобиться
  • - фломастери;
  • - повітряні кулі.
Інструкція
1
Фігурки робляться з довгих вузьких кульок, які потім закручуються. Якщо ви ніколи раніше не займалися подібним творчістю, то слід пошукати картинки з готовими фігурками в інтернеті і створювати свою фігурку по готовому зразку. Для цього візьміть кульки, які б відповідали за кольорами і надійти їх. Надувати слід так, щоб в кульці залишилося багато вільного простору, в іншому випадку, якщо надути його щільно, при закручуванні він просто лопне.
2
Все кульки в композиції слід закручувати в одну і ту ж сторону, щоб вони добре трималися разом і щоб фігурка тримала свою форму. Наприклад, собака робиться так: надійти кульку, залиште хвіст в 10 сантиметрів ненадуті. Потім скрутіть три ковбаски однакової довжини, залишивши при цьому значну частину кульки вільним. Другу і третю ковбаски складіть разом і поверніть щодо кульки так, щоб перший скручений відрізок був схожий на мордочку, а два наступних - на вуха. Після скрутіть ще три ковбаски такого ж розміру. Другу і третю знову зберіть разом і поверніть так, щоб вийшли лапи.
3
Після цього скрутіть ковбаску, рівну по довжині двом. Це тулуб. За ним слідує скрутити ще три невеликі ковбаски, рівні за розміром трьом першим. Перша і друга знову збираються разом і повертаються по відношенню до тулуба так, щоб вийшли задні лапи. Остання ковбаска - це хвостик. Собака готова. Всі інші фігурки робляться за тим же принципом. Перекручується кульку на відрізки різної довжини, а потім ці відрізки збираються в композицію. Коли ви відчуєте матеріал, ви зможете створювати фігурки з кульок різного кольору, комбінуючи їх разом.
4
Щоб фігурки були реалістичніше, їм можна домальовувати оченята, гудзики та інші елементи фломастерами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xs7elr5HmxI