Як виправити помилку запуску. виправити помилки в системі за допомогою командного рядка.

Перевірка та виправлення помилок запуску може бути виконана в операційній системі Windows 7 за допомогою графічного інтерфейсу і за допомогою командного рядка. Перший варіант більш зручний для початківців користувачів комп'ютера, хоча використання команди CHKDSK надає великі можливості.
Вам знадобиться
  • - Windows 7.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Комп'ютер» для виконання операції перевірки вибраного диска на наявність помилок.
2
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на значок диска, що підлягає перевірці, і перейдіть в пункт «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Сервіс» у вікні, і натисніть кнопку «Виконати перевірку».
4
Натисніть кнопку «Запуск» в діалоговому вікні «Перевірити локальний диск ім'я_диска» для виконання перевірки без додаткових дій.
5
Застосуйте прапорець на полі «Автоматично виправляти системні помилки» для виконання сканування вибраного диска з виправленням помилок файлів і папок.
6
Виберіть пункт «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори» для пошуку і відновлення даних в пошкоджених секторах.
7
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту командного рядка.
8
Введіть значення chkdsk в поле "Відкрити" для запуску перевірки диска без будь-яких подальших дій і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
9
Використовуйте значення «буква_диска:» для вказівки обраного для перевірки диска (chkdsk C:).
10
Введіть значення/F для виправлення помилок на вибраному диску і натисніть кнопку OK для підтвердження змін (chkdsk C:/F).
11
Використовуйте значення/R для пошуку пошкоджених секторів і відновлення зберігаються в них даних. При застосуванні цієї команди використання значення/F є обов'язковим (chkdsk C:/F/R). Натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
12
Вкажіть значення/X для виконання попереднього відключення вибраного томи. При застосуванні цієї команди використання значення/F є обов'язковим (chkdsk C:/F/X). Натисніть кнопку Ok для підтвердження застосування зроблених змін.
Зверніть увагу
Щоб уникнути пошкодження диска і що зберігаються на ньому даних, не зупиняйте і не переривайте розпочату перевірку.
Корисна порада
При виборі елемента «Автоматично виправляти системні помилки» перевірка диска буде виконана в ході наступного завантаження комп'ютера.