Як оновити з папки.

Оновити Антивірус Касперського з локальної папки цілком можливо за умови наявності двох комп'ютерів з встановленим продуктом однаковою версії. При цьому один комп'ютер буде використовуватися для виходу в мережу і скачування антивірусних баз з серверів оновлення, а другий - здійснювати оновлення з локальної папки першого.
Вам знадобиться
  • - Антивірус Касперського 2011.
Інструкція
1
Виконайте настройку одного з комп'ютерів, що входять в локальну мережу, на оновлення з інтернету з серверів Лабораторії Касперського.
2
Створіть папку для файлів оновлення \ Documents and Settings \ All Users \ Application Data \ Kaspersky Lab \ AVP11 \ Update distribution (для Windows XP) або \ Program Files \ Kaspersky Lab \ AVP11 \ Update distribution (для Windows Vista і Windows 7).
3
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для зміни атрибутів створеної папки. За умовчанням вона є прихованою і недоступною для перегляду.
4
Вкажіть пункт «Властивості папки» і перейдіть на закладку «Вид» діалогового вікна.
5
Застосуйте прапорець на полі "Показувати приховані файли і папки» в розділі «Додаткові параметри».
6
Відкрийте головне вікно програми «Антивірус Касперського 2011» для виконання налаштування копіювання оновлень в локальну папку.
7
Розкрийте посилання «Налаштування» у правому верхньому куті вікна програми і виберіть розділ «Оновлення» в лівій частині вікна.
8
Застосуйте прапорець на полі «Копіювати оновлення в папку» у розділі «Додатково» у правій частині вікна програми.
9
Натисніть кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до створеної раніше папки дзеркала.
10
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору і повторіть натискання кнопки OK у вікні «Налаштування» для застосування обраних змін.
11
Початок оновлення антивірусних баз.
12
Відкрийте головне вікно програми «Антивірус Касперського 2011» для виконання налаштування оновлень баз з локальної папки на компьютере6 не має доступу до мережі інтернет.
13
Розкрийте посилання «Налаштування» у правому верхньому куті вікна програми і виберіть розділ «Оновлення» в лівій частині вікна.
14
Натисніть кнопку «Налаштування» у розділі «Джерело оновлень» у правій частині вікна програми.
15
Розкрийте посилання «Додати» на закладці «Джерело» у вікні «Оновлення: налаштування» і вкажіть папку, в яку були ретранслювати бази і модулі програми.
16
Натисніть кнопку OK і зніміть прапорець на полі «Сервери оновлень« Лабораторії Касперського »на закладці« Джерело ».
17
Натисніть кнопку OK у вікні «Вибір джерела оновлень» для підтвердження свого вибору і повторіть натискання кнопки OK у вікні «Налаштування» для застосування обраних змін.
18
Початок оновлення антивірусних баз.