Як перемістити робочий.

Операційна система Microsoft Windows передбачає можливість перенесення компонента «Робочий стіл», що є частиною користувальницького профілю, на інший розділ диска комп'ютера. Проведення даної операції здійснюється стандартними інструментами системи.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в розділ персональних даних, що знаходиться в папці Documents and Settings/користувач (для Windows 7).
2
Вкажіть пункт «Робочий стіл» і викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на поле обраного елемента (для Windows 7).
3
Виберіть пункт «Властивості» і перейдіть в розділ «Розташування» (для Windows 7).
4
Розкрийте посилання «Перемістити» і вкажіть обрану папку для збереження елемента (для Windows 7).
5
Натисніть кнопку «Застосувати» для підтвердження вибраних змін (для Windows 7).
6
Створіть папку в бажаному місці розміщення і надайте їй довільне ім'я (для Windows XP).
7
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Мої документи» для виконання операції переміщення обраної папки в інше місце (для Windows XP).
8
Викличте контекстне меню папки кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості» (для Windows XP).
9
Розкрийте посилання «Перемістити» і вкажіть шлях до створеної папці (для Windows XP).
10
Натисніть кнопку «Застосувати» для підтвердження виконання команди (для Windows XP).
11
Відкрийте шлях C: \ Documents and Settings \ ім'я і знайдіть елемент «Робочий стіл» в зазначеній папці (для Windows XP).
12
Закрийте всі відкритих програм робочого столу і відкрийте «Робочий стіл» для того, щоб упевнитися в правильності зробленого вибору (для Windows XP).
13
Викличте сервісне меню елемента «Робочий стіл» кліком правої кнопки миші на значок елемента і виберіть команду «Вирізати» (для Windows XP).
14
Поверніться в створену раніше папку для збереження елемента «Робочий стіл» і викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на вільний простір в папці (для Windows XP).
15
Використовуйте команду «Вставити» (для Windows XP).
Операційна система Windows зберігає папку "Робочий стіл" з розташованими в ній ярликами програм на диску своєї установки (зазвичай це диск С). У разі серйозного збою користувач може втратити зручним чином налаштований робочий стіл. Щоб цього не сталося, його можна перенести на інший диск.
Інструкція
1
Якщо Windows встановлена на диску С, шлях до робочого столу буде таким: C: \ Documents and Settings \ Admin \ Рабочий стол. В даному прикладі ім'я користувача Admin, у вас воно може бути іншим.
2
Щоб перемістити робочий стіл на інший диск, скористайтеся провідником Windows. Натисніть «Пуск», потім відкрийте "Всі програми» - «Стандартні» - «Провідник». Далі відкрийте в провіднику: C: \ Documents and Settings \ Admin \ і виділіть папку "Робочий стіл". В меню виберіть «Правка» - «Перемістити в папку ...» і вкажіть місце, куди ви хочете перемістити робочий стіл - наприклад, просто виберіть диск D. Папка буде переміщена. Після цього обов'язково перезавантажте комп'ютер.
3
Зверніть увагу на те, що переміщати робочий стіл можна тільки через провідник Windows і ніяк інакше. Не рухайте папку "Робочий стіл" простим перетягуванням мишкою або використовуючи різні файлові менеджери. При переміщенні робочого столу через провідник операційна система запам'ятовує його нове розташування, тому надалі у вас не буде жодних складнощів.
4
Існує можливість перемістити робочий стіл шляхом редагування системного реєстру, але такий варіант набагато складніше, тому користуватися ним немає сенсу, набагато зручніше скористатися провідником Windows.
5
Крім робочого столу, на іншому диску корисно зберігати папку «Мої документи». В цьому випадку ви зможете зберігати в ній файли, не побоюючись краху Windows, так як ваші дані і операційна система знаходитимуться на різних дисках. Щоб перенести дану папку, натисніть «Пуск», правою кнопкою мишки в меню рядок «Мої документи». У контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
6
Відкриється віконце властивостей, у ньому натисніть кнопку «Перемістити». У новому вікні виберіть потрібний диск і створіть папку «Мої документи». Натисніть ОК, з'явиться запит про підтвердження переміщення файлів. Погодьтеся, натиснувши «Так», і почнеться перенесення файлів. Після його закінчення перезавантажте комп'ютер. Врахуйте, що при перенесенні файлів всі програми повинні бути закриті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v-fFW9o5ePI