Як додати фотографії на сайт.

Додати зображення в соціальну мережу може кожен. Головне - враховувати правила, які розробили творці сайтів. Інакше фотографії будуть заблоковані, і інші користувачі не зможуть їх подивитися.
Інструкція
1
Перед додаванням фотографій на сайт отсортируйте їх. Відберіть ті, вага яких не більше п'яти мегабайт. Намагайтеся вибирати зображення з красивою постановкою кадру. Окремо скомпонуйте сімейні знімки, робочі, з відпочинку або дитячі. Не варто виставляти на загальний огляд ті, на яких не можна зрозуміти, хто зображений, відображений або нечіткі.
2
Зайдіть на сайт і створіть папки для фото. Позначте їх, щоб користувачі знали, якого змісту знімки вони там побачать.
3
Знайдіть в профілі напис «Завантажити фото на сайт» або «Завантажити зображення на сайт». Натисніть на посилання. З'явиться поле з віконцем "Відкрити". Клікніть на нього. Ви потрапите в свій комп'ютер. Виберете розділ і рубрику, де розташовані зображення, підготовлені для вивантаження на портал. Виберете перше. Затиснувши клавішу "ctrl" можна відзначити одночасно від 10 до 50 зображень, залежно від правил ресурсу і пропускної потужності інтернет-каналу.
4
Коли фотографії з'явилися на сайті, дайте їм назви. Це буде цікаво користувачам, які відвідують вашу сторінку, і корисно вам. Через два-три роки ви можете не згадати, де був зроблений знімок. А його опис дозволить з цим розібратися.
5
Позначте на фотографіях друзів. Тоді ці знімки будуть доступні і на їхніх сторінках.
6
Натисніть кнопку «Зберегти». Усі зображення і додаткова інформація будуть викладені на сайті. Будь-коли непотрібні фотографії можна легко видалити, якшо на відповідне посилання.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що в соціальних мережах заборонено викладати фотографії відверто порнографічного змісту, а також сцени побоїв. Які порушили ці правила, доступ на сайт буде заблокований.
Корисна порада
Якщо ви не хочете, щоб ваші фотографії були доступні всьому інтернету, заблокуйте аккаунт або альбом. Ці функції є практично в кожній соціальній мережі.